Steve Carell będzie miał swojego "Teda Lasso"? Aktor gwiazdą serialu HBO

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Steve+Carell+b%C4%99dzie+mia%C5%82+swojego+%22Teda+Lasso%22-155687
Steve Carell będzie miał swojego "Teda Lasso"? Aktor gwiazdą serialu HBO
źródło: Getty Images
autor: Tim P. Whitby
Stacja HBO zamówiła nowy 10-odcinkowy serial, którego gwiazdą będzie Steve Carell ("Biuro"). Jego twórcami są Bill Lawrence i Matt Tarses. Pierwszy ma na koncie m.in. "Teda Lasso", a drugi - "Hożych doktorów". Czy uda się powtórzyć sukces hitu z Jasonem Sudeikisem?
  

O czym opowie nowy serial ze Steve'em Carellem?GettyImages-1082269744.jpg Getty Images © Paras Griffin


Na razie niezatytułowany serial ma rozgrywać się na uczelni. Fabuła będzie krążyć wokół pisarza (w tej roli Steve Carell) i jego skomplikowanej relacji z córką.
  
Bill Lawrence i Matt Tarses napisali wspólnie scenariusz. Panowie pracowali już razem właśnie przy serialu "Hoży doktorzy".

Połączenie Steve'a Carella i Billa Lawrence'a to obietnica śmiechu, ciepła i uroku. Jesteśmy podekscytowani, mogąc dać dach nad głową tej długo spóźnionej współpracy
, skomentowała Amy Gravitt z HBO.

Za produkcję odpowie Warner Bros. TV.

Steve Carell - ostatnie roleSteve'a Carella - znanego m.in. z serialu "Biuro" i filmów "40-letni prawiczek", "Mała Miss" czy "Foxcatcher" - mogliśmy oglądać w ostatnich latach w takich produkcjach jak "Istoty fantastyczne" (gdzie użyczył głosu postaci Blue) i "Asteroid City" oraz w serialach "The Morning Show", "Siły kosmiczne" i "Pacjent".
    

"Istoty fantastyczne" - zwiastunPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones