Don Johnson i Ruby Rose to śmiertelni wrogowie. Co wiemy o ich nowym filmie, thrillerze "The Collective"?

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Don+Johnson+i+Ruby+Rose+to+%C5%9Bmiertelni+wrogowie.+Co+wiemy+o+ich+nowym+filmie%2C+thrillerze+%22The+Collective%22-148778
Don Johnson i Ruby Rose to śmiertelni wrogowie. Co wiemy o ich nowym filmie, thrillerze "The Collective"?
źródło: Getty Images
autor: Michael Kovac
Don Johnson i Ruby Rose zakończyli prace na planie akcyjniaka "The Collective". W pozostałych rolach Tyrese Gibson i Lucas Till. Data premiery nie jest na razie znana. 

O czym opowiada "The Collective"?


Tytułowy "The Collective" to grupa zabójców. Ścigają oni siatkę handlarzy ludźmi, którzy wydają się nietykalni. Będą musieli zaufać Samowi Alexandrowi (w tej roli Lucas Till), nowemu członkowi zespołu. Czy chłopakowi uda się udowodnić, że jest godzien, by do nich dołączyć?

GettyImages-1166132832.jpg Getty Images © Rodin Eckenroth

Ruby Rose zagra Daisy, przestępczynię stojącą na czele siatki handlarzy ludźmi
GettyImages-1433018436.jpg Getty Images © Rodin Eckenroth

Tyrese Gibson zagra Hugo, byłego agenta CIA i członka tytułowego Kolektywu
GettyImages-1339124399.jpg Getty Images © Francois G. Durand

Lucas Till zagra Sama Alexandra, nowego członka Kolektywu, który musi udowodnić swoją wartość

Don Johnson wcieli się w Liama, byłego agenta CIA, a obecnie członka Kolektywu. Ruby Rose przypadła rola Daisy, jego przeciwniczki, która przewodzi kartelowi handlującemu ludźmi. Tyrese Gibson to ekranowy Hugo, kolejny członek Kolektywu, który niegdyś pracował dla CIA. Za sterami produkcji stanął Tom DeNucci. Autorami scenariusza jest duet Matthew Rogers i Jason James

Najważniejsze role Dona Johnsona


Don Johnson to przede wszystkim pamiętny Sonny Crocket z serialu "Policjanci z Miami" oraz tytułowy inspektor "Nash Bridges". W swoim aktorskim CV ma również role w takich filmach jak "Harley Davidson i Marlboro Man", "Żegnaj, kochanku", "Maczeta", "Django", "Blok 99" czy "Na noże". Wciąż chętnie występuje w serialach. Mogliśmy go zobaczyć m.in. w "Od zmierzchu do świtu", "Blood & Oil" i "Watchmen".

Skąd znamy Ruby Rose?

 
Ruby Rose to australijska aktorka, która rozpoczęła swoją karierę od modelingu oraz prowadzenia programów rozrywkowych dla rodzimej telewizji. Przełomowa okazała się dla niej rola w serialu Netfliksa "Orange Is the New Black", która rozpoczęła trwającą do dziś serię angaży w kinie. Od 2016 roku Rose wystąpiła m.in. w filmach "Resident Evil: Ostatni rozdział", "Pitch Perfect 3", "xXx: Reaktywacja", "John Wick 2", "The Meg", "Uwikłana", "SAS: Zamach w Eurotunelu" czy "Jacht".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones