Lucas Till 

William Lucas Till

7,0
4 878 ocen gry aktorskiej
Lucas Till
Lucas Till, a właściwie William Lucas Till, urodził się 10 sierpnia 1990r. Lucas jest rodem z Teksasu, ale spędził większość dzieciństwa na przedmieściach Atlanty.

Lucas odbył swą pierwszą podróż do Los Angeles, gdy miał 13 lat. Wkrótce po powrocie do Atlanty, otrzymał rolę Jack'a Casha, starszego brata Johnny'ego Casha, w produkcji "Walk the Line", reż. James Mangold, wyprodukowany przez Cathy Konrad, Reese Witherspoon i Joaquin Phoenix.

W bardzo młodym wieku, rodzina Lucasa szybko zauważyła, że ma talent do podszywania się pod różne głosy. Gdy miał 11 lat, kiedy matka zapisała go na lekcje aktorstwa w lokalnej szkoły teatralnej, zaraz po tym został odkryty przez miejskiego agenta Joy'a Pervis'a. Lucas zaczął występować w reklamach. Wkrótce potem otrzymał swoją pierwszą rolę w filmie "Harry Vanderbilt in The Adventures of Ociee Nash", w którym wystąpiła także Keith Carradine i Mare Winningham. Następnie zagrał jeszcze w innych filmach i znowu wcielił się w bohatera filmu, tym razem w "Lightning Bug" z Laurą Prepon i Brett'em Harrison'em.

W Atlancie kontynuował naukę w szkole średniej. Na trzy tygodnie przed ukończeniu szkoły z wyróżnieniem, Lucas został przesłuchany do roli w filmie Disney'a "Hannah Montana: The Movie" i został obsadzony w roli Travisa Brody'ego. Po pierwszym tygodniu gry, Lucas wrócił do Atlanty na studia w 2008 roku.

Pracował razem z aktorem filmów akcji, Jackie Chan'em, w produkcji "The Spy Next Door". Wystąpił także w teledysku Taylor Swift "You Belong With Me". Odegrał także role w epizodzie "Dr. House'a".

Powiedział, że nie ma żadnych aktualnych planów na kolejny film Disneya. W październiku 2009 gazeta "Teen Vogue" opublikowała to, iż Lucas jest gotów na bardziej poważne kariery w filmie.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 10 sierpnia 1990

miejsce urodzenia: Fort Hood, Teksas, USA

wzrost: 178 cm

Wystąpił w teledysku Taylor Swift do piosenki "You belong with me".
Był brany pod uwagę do roli Peeta w filmie "Igrzyska śmierci". Ostatecznie angaż otrzymał Josh Hutcherson.
Ma młodszego brata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones