Colin Farrell i Ben Stiller w nowym filmie Andrew Haigha. Co o nim wiemy?

World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Farrell+i+Stiller+w+nowym+filmie+Haigha.+To+oparta+na+faktach+historia+mordercy-153599
Colin Farrell i Ben Stiller w nowym filmie Andrew Haigha. Co o nim wiemy?
źródło: Getty Images
autor: Theo Wargo
Andrew Haigh, którego "Dobrzy nieznajomi" rozbili bank ubiegłorocznego rozdania British Independent Film Awards, ma już nowy projekt. Jak podaje blog World of Reel, wystąpią w nim Colin Farrell i Ben Stiller

Co wiemy o "Belly of the Beast"?


"Belly of the Beast" będzie adaptacją wspomnień Jacka Henry'ego Abbotta wydanych w 1981 roku pod tytułem "In the Belly of the Beast". Opisał w nich swoją znajomość z Normanem Mailerem, uznanym pisarzem, eseistą i dziennikarzem, który w 1977 roku wyciągnął pomocną dłoń do odsiadującego wyrok za morderstwo Abbotta. Będąc pod wrażeniem jego erudycji, pisarz pomógł mu uzyskać zwolnienie warunkowe, a następnie rozpocząć karierę literacką. Niestety nie był to dla młodego człowieka początek nowego życia. Zaledwie sześć tygodni po odzyskaniu wolności zabił ponownie i wrócił do więzienia. 

Ben Stiller wcieli się w Normana Mailera. Rola Jacka Henry'ego Abbota przypadła Colinowi Farrellowi. Prace na planie mają ruszyć jeszcze w tym roku.

Zobacz zwiastun "Dobrych nieznajomych"


Aktualnie filmografię Andrew Haigha zamyka melodramat "Dobrzy nieznajomi" z Andrew Scottem i Paulem Mescalem w rolach głównych. Zobaczcie jego zwiastun: Jedna noc i spotkanie z tajemniczym sąsiadem, Harrym, całkowicie odmienia dotychczasowe życie Adama, mieszkańca opustoszałego londyńskiego bloku. W miarę rozwoju ich relacji Adama coraz bardziej pochłaniają wspomnienia z przeszłości. W pewnym momencie mężczyzna postanawia wrócić do miasteczka, w którym dorastał. Gdy trafia do rodzinnego domu, odnajduje swoich rodziców takimi, jakimi ich zapamiętał z dnia ich śmierci przed trzydziestu laty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones