Frank Grillo przechodzi do DC. O co ma żal do Marvela?

Heroic Hollywood / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Frank+Grillo+%C5%BCa%C5%82uje%2C+%C5%BCe+Marvel+tak+szybko+pozby%C5%82+si%C4%99+Crossbonesa.+Teraz+zagra+w+projekcie+DC-150206
Frank Grillo przechodzi do DC. O co ma żal do Marvela?
źródło: Getty Images
autor: Tim Mosenfelder
Frank Grillo, który wystąpił w filmach Marvela jako Crossbones, potwierdził, że przenosi się do konkurencji. Aktor przyznał, że jest zawiedziony tym, jak potoczyły się losy jego postaci w MCU, i dlatego przyjął ofertę Jamesa Gunna i Petera Safrana, nowych szefów DC Films.

Frank Grillo chciał dłużej grać Crossbonesa
Nigdy nie opowiedzieli jego historii, powiedział Grillo o postaci Crossbonesa w MCU. Mitologia uniwersum Marvela i zaludniających je postaci jest bardzo głęboka. Crossbones pojawił się tam na chwilę, choć miał zostać na dłużej. Ostatecznie poszli jednak w innym kierunku.

Przypomnijmy, że Crossbones ginie w filmie "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów", w samobójczym akcie detonując bombę, która ma zabić Kapitana Amerykę.

Myślę, że Crossbones spełnił swoją funkcję. Ale to ciekawe, jak wiele osób na świecie zareagowało pozytywnie na tę postać, mimo że jest na ekranie przez bardzo krótki czas. Myślę, że był tam potencjał na więcej, na tych kościach było więcej mięcha. Zawiodłem się i dlatego przeszedłem do DC, zdradził aktor.

Frank Grillo dołączy do Creature Commandos?
Plotki o przejściu Franka Grillo do DC pojawiły się po tym, jak pojawił się na premierze widowiska "Shazam! Gniew bogów". Towarzyszył mu wówczas Ron Perlman. Spekuluje się, że obaj aktorzy zostali obsadzeni w rolach członków Creature Commandos.

W lutym, kiedy ogłoszono premierę "Creature Commandos", ujawniono, że będzie to animowana, siedmioodcinkowa seria napisana przez Jamesa Gunna, obecnie w produkcji. To uwspółcześniona wersja opowieści o zapomnianych bohaterach DC - klasycznych potworach z horrorowego uniwersum walczących z nazistami. Producenci szukają obsady głosowej, która - jeśli zajdzie taka potrzeba - powtórzy swoje role już w filmie fabularnym aktorskim.

Oczywiście Grillo nie byłby pierwszym aktorem, który zmienił klubowe komiksowe barwy. Wystarczy przypomnieć np. J.K. Simmonsa, który zagrał zarówno J. Jonaha Jamesona w Marvelu jak i komisarza Gordona w DC.

Zanim jednak zobaczymy "Creature Commandos", czeka nas jeszcze kilka filmów zrealizowanych przez poprzedni zarząd DC: "Flash", "Blue Beetle" oraz "Aquaman i Zaginione Królestwo". Zobaczcie zwiastun widowiska "Blue Beetle", który zadebiutował w tym tygodniu:


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones