James Gunn zdradza: Troje aktorów powtórzy swoje role w nowym uniwersum DC

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/James+Gunn%3A+Troje+aktor%C3%B3w+powt%C3%B3rzy+swoje+role+w+nowym+uniwersum+DC-152243
James Gunn zdradza: Troje aktorów powtórzy swoje role w nowym uniwersum DC
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
James Gunn, nowy szef DC Studios, dobrze rozumie, że widzowie mogą być skonfundowani w kwestii przyszłości kinowego uniwersum DC. Twórca postanowił wyjaśnić kilka spraw. Zdradził m.in. że troje aktorów z dotychczasowego uniwersum DC powróci do swoich ról w nowym uniwersum. O kim mowa?

Jak się ma nowe DC do starego DC? Gunn tłumaczy

Z racji tego, że strajk scenarzystów dobiegł końca, James Gunn odpowiedział na pytania fanów w serwisie Threads, wyjaśniając, czego możemy się spodziewać pod jego rządami. Przypomnijmy, że pierwsze projekty nowego DC, jakie ujrzą światło dzienne, to serial animowany "Creature Commandos" oraz film "Superman: Legacy", którego gwiazdami są David Corenswet i Rachel Brosnahan.
  
Nic nie jest kanoniczne aż do premiery "Creature Commandos" w przyszłym roku. To będzie przystawka do nowego uniwersum DC. A potem skoczymy na głęboką wodę w "Superman: Legacy", napisał Gunn. To bardzo ludzka potrzeba, żeby zawsze wszystko rozumieć. Ale sam uważam, że konfuzja wokół nowego uniwersum DC jest w porządku, bo nikt jeszcze nie widział żadnych projektów z nowego uniwersum DC.

Tak, niektórzy aktorzy wcielą się ponownie w postacie, które grali już wcześniej. Niektóre fabularne elementy będą spójne z tym, co działo się w przeszłości w licznych filmach, serialach czy animacjach, które wypuściło DC. Ale nic nie jest kanonem do momentu premiery "Creature Commandos" i "Legacy", dodał twórca.

Najbliższa premiera DC to zrealizowany jeszcze przez poprzednie kierownictwo "Aquaman i Zaginione Królestwo".

"Aquaman i Zaginione Królestwo" - zwiastun
Które gwiazdy DC powrócą do swoich ról?Gunn zdradził też, jaki będzie los bohaterów filmu "Blue Beetle", który miał premierę w zeszłym miesiącu, oraz jacy jeszcze aktorzy powrócą do swoich ról. Xolo Maridueña będzie dalej wcielał się w Blue Beetle'a w uniwersum DC, tak jak Viola Davis będzie grała Amandę Waller, a John Cena - Peacemakera, napisał Gunn.

Na razie nie wiadomo, w jakich projektach pojawią się Maridueña i Cena. Viola Davis powróci jako Amanda Waller w serialu "Creature Commandos", a następnie będzie gwiazdą własnego serialu, "Waller" (bardzo możliwe, że wystąpi w nim również Cena).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones