"Marvel 1943: Rise of Hydra" to nowa gra twórczyni "Uncharted"

X / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gra+z+Kapitanem+Ameryk%C4%85+i+Czarn%C4%85+Panter%C4%85%2C+Marvel+1943%3A+Rise+of+Hydra+z+premier%C4%85+w+2025+roku-154694
"Marvel 1943: Rise of Hydra" to nowa gra twórczyni "Uncharted"
Zupełnie niespodziewanie podczas trwającego wczoraj panelu Unreal Showcase, studio Skydance New Media, na czele którego stoi uznana Amy Hennig, zaprezentowało pierwszą zapowiedź swojej nadchodzącej gry z Kapitanem Ameryką i Czarną Panterą.

Osadzona w ogarniętej wojną Europie, gra "Marvel 1943: Rise of Hydra" umożliwi nam wcielenie się w czterech bohaterów: młodego Kapitana Amerykę, dziadka T'Challi, Azzuriego w kostiumie Czarnej Pantery, Gabriela Jonesa – amerykańskiego żołnierza będącego częścią jednostki Howling Commandos, oraz Nanali, szpiega z Wakandy w okupowanym Paryżu.Zaprezentowany pierwszy zwiastun nie tylko ukazuje głównych bohaterów i scenerię gry, ale przede wszystkim prezentuje możliwości graficzne silnika Unreal Engine 5.4. Jak zwrócił uwagę Geoff Keighley na serwisie X (dawniej Twitter), scena walki Steve'a Rogersa z Azzurim na moście jest renderowana w czasie rzeczywistym na wspomnianym silniku. Czy Amy Hennig i jej studio wprowadzą nową jakość do gier akcji? Przekonamy się już w przyszłym roku – "Marvel 1943: Rise of Hydra" ma zadebiutować w 2025 roku. Platformy docelowe nie zostały jeszcze ogłoszone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones