film

Flash

The Flash
2023
2 godz. 24 min.
7,0 7
ocen
7,0 10 1 7
14 057
chce zobaczyć
W wyniku niezwykłego zdarzenia Barry Allen zyskuje zdolność przemieszczania się z niezwykłą szybkością i pod pseudonimem staje na straży Central City. Więcej Mniej
Flash zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

świat

premiera

Flash
Zwiastun nr 3 (polski)
Flash
Zwiastun nr 2 (polski)
Flash
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 3 (polski) 2023-05-29T08:21:45 https://fwcdn.pl/webv/54/67/65467/65467.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/194/219794/Flash___Oficjalny_zwiastun__3_PL.vp9.1080p.webm

Barry używa swojej mocy do podróży w czasie, żeby zmienić wydarzenia z przeszłości. Kiedy jednak próbuje ocalić rodzinę, mimowolnie zmienia przyszłość. Barry zostaje więźniem rzeczywistości, w której generał Zod powraca i grozi powszechnym zniszczeniem. W tym świecie nie ma jednak żadnych superbohaterów, do których można by się zwrócić.Barry używa swojej mocy do podróży w czasie, żeby zmienić wydarzenia z przeszłości. Kiedy jednak próbuje ocalić rodzinę, mimowolnie zmienia przyszłość. Barry zostaje więźniem rzeczywistości, w której generał Zod powraca i grozi powszechnym zniszczeniem. W tym świecie nie ma jednak żadnych superbohaterów, do których można by się zwrócić. Chyba, że Barry przekona do przerwania emerytury zupełnie innego Batmana i uratuje uwięzionego Supermana, również nie takiego, jakiego się spodziewa. Jedyną nadzieją Barry'ego na uratowanie świata, w którym przebywa i na powrót do przyszłości, którą zna, pozostaje wyścig o życie. Tylko czy ostateczne poświęcenie wystarczy do przywrócenia dawnego biegu wydarzeń?

na podstawie
Gardner Fox (postacie) /
dystrybucja
Warner Bros. Entertainment Polska Sp. z o. o.
studio
DC Comics / DC Entertainment / Warner Bros.
tytuł oryg.
The Flash
inne tytuły
Bradley Cooper, Chris Pine, Ryan Kwanten, Matthew Fox i Scott Porter byli brani pod uwagę do roli Barry'ego Allena / The Flasha.
Seth Grahame-Smith, a później Rick Famuyiwa mieli zająć stanowisko reżysera, jednak obydwoje zrezygnowali z powodu różnic artystycznych.
Na pewnym etapie prac nad filmem Greg Berlanti był rozważany na stanowisko reżysera. Ostatecznie zajął się produkcją serialu "Flash".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych