film

Flash

The Flash
2023
2h 24m
6,3 23 951
ocen
6,3 10 1 23951
6,1 27
ocen krytyków
W wyniku niezwykłego zdarzenia Barry Allen zyskuje zdolność przemieszczania się z niezwykłą szybkością i pod pseudonimem staje na straży Central City. Zobacz pełny opis
Film zawiera 1 scenę po napisach czytaj więcej
Flash zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

świat

premiera

nagrody

Tam pobiegł!
To fajne kino, z precyzyjnie zaakcentowaną, wysoką stawką, pełne żartów pisanych przez człowieka, a nie... ... czytaj więcej
Flash
Zwiastun nr 3 (polski)
Flash
Movie się "Flash", "Spider-Man: Poprzez multiwersum", "Tyler Rake 2"
Flash
Zwiastun nr 2 (polski)
nr 3 (polski) 2023-05-29T08:21:45 https://fwcdn.pl/webv/54/67/65467/65467.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/194/219794/Flash___Oficjalny_zwiastun__3_PL.vp9.1080p.webm
Movie się
"Flash", "Spider-Man: Poprzez multiwersum", "Tyler Rake 2"
W tym odcinku "Movie się" recenzujemy film akcji "Tyler Rake 2" oraz ekranizacje komiksów "Flash" i "Spider-Man: Poprzez multiwersum". Na rozmowę o filmach zapraszają Jakub Popielecki, Łukasz Muszyński oraz Michał Walkiewicz.    2023-06-17T10:36:19 https://fwcdn.pl/webv/56/84/65684/65684.6.jpg
podcast

Mam parę uwag #61: "Spider-Man: Poprzez multiwersum" kontra...

Który film wychodzi zwycięsko z tego starcia?

Barry używa swojej mocy do podróży w czasie, żeby zmienić wydarzenia z przeszłości. Kiedy jednak próbuje ocalić rodzinę, mimowolnie zmienia przyszłość. Barry zostaje więźniem rzeczywistości, w której generał Zod powraca i grozi powszechnym zniszczeniem. W tym świecie nie ma jednak żadnych superbohaterów, do których można by się zwrócić.Barry używa swojej mocy do podróży w czasie, żeby zmienić wydarzenia z przeszłości. Kiedy jednak próbuje ocalić rodzinę, mimowolnie zmienia przyszłość. Barry zostaje więźniem rzeczywistości, w której generał Zod powraca i grozi powszechnym zniszczeniem. W tym świecie nie ma jednak żadnych superbohaterów, do których można by się zwrócić. Chyba, że Barry przekona do przerwania emerytury zupełnie innego Batmana i uratuje uwięzionego Supermana, również nie takiego, jakiego się spodziewa. Jedyną nadzieją Barry'ego na uratowanie świata, w którym przebywa i na powrót do przyszłości, którą zna, pozostaje wyścig o życie. Tylko czy ostateczne poświęcenie wystarczy do przywrócenia dawnego biegu wydarzeń?

boxoffice
$270 633 313 na świecie
$108 133 313 w USA
$162 500 000 poza USA
budżet
$200 000 000
na podstawie
dystrybucja
Warner Bros. Entertainment Polska Sp. z o. o.
studio
DC Comics / DC Entertainment / Warner Bros.
tytuł oryg.
The Flash
inne tytuły
Bradley Cooper, Chris Pine, Ryan Kwanten, Matthew Fox i Scott Porter byli brani pod uwagę do roli Barry'ego Allena / Flasha.
Seth Grahame-Smith, a później Rick Famuyiwa mieli zająć stanowisko reżysera, jednak obydwoje zrezygnowali z powodu różnic artystycznych. Kolejnymi kandydatami byli Robert Zemeckis, Sam Raimi, Matthew Vaughn, Marc Webb oraz Christopher Miller i Phil Lord.
Na pewnym etapie prac nad filmem Greg Berlanti był rozważany na stanowisko reżysera. Ostatecznie zajął się produkcją serialu "Flash".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Czy pasuje wam Wam Ezra Miller w roli Flasha? Ja wolałbym żeby zagrał go Grant Gustin jak w serialu ,,The Flash". A jak wy myślicie ?

Sasham, Black Adam i teraz te wykwity.. Przecież to wygląda żenująco.. Pomijam niską jakość samego filmu.. Ale efekty komputerowe rodem z PlayStation 2 wybiły się jak to twarde gówienka pływające w szambie..

Przecież film z lat 2000 mają lepsze CGI 20 lat od czasów Władcy Pierścieni..
I ktoś śmie mówić że Avatar...

więcej

Mocne 8/10

ocenił(a) film na 8

Film mi szybko zleciał w kinie. Idę drugi raz. Ezra daje radę w podwójnej roli. Dzięki Michaelowi Keatonowi, aż się łezka w oku zakręciła. Postawili na akcję i wyszło! Dobry kawał na koniec. Udało się.

ZNOWU jest czarna?

Ziuuuuuuuuum

ocenił(a) film na 8

Film jest tępy jak but. Jest to rozrywka zdecydowanie najniższych lotów, ale... BAWIŁEM SIĘ JAK PROSIE W BŁOCIE. Ten film jest dla mnie podkręconym Venomem 2, którego kocham specyficzną miłością, a scena z bobasami jest jedną z najidiotyczniejszych, jak i najpiękniejszych scen w historii kina superhero.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones