J.K. Simmons w obsadzie "Juror No. 2" – ostatniego filmu Clinta Eastwooda

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/J.K.+Simmons+w+obsadzie+%22Juror+No.+2%22+%E2%80%93+ostatniego+filmu+Clinta+Eastwooda+%E2%80%93+Filmweb-153207
J.K. Simmons w obsadzie "Juror No. 2" – ostatniego filmu Clinta Eastwooda
Laureat Oscara za rolę drugoplanową w "Whiplash" J.K. Simmons dołączył do obsady najnowszego i jednocześnie ostatniego filmu Clinta Eastwooda. Będzie to thriller pod tytułem "Juror No. 2". Jego gwiazdą jest Nicholas Hoult. Na ekranie zobaczymy też m.in. Toni Collette i Kiefera Sutherlanda. O czym opowie "Juror No. 2"?

"Juror #2" – fabułaBohaterem "Juror #2", który ma być ostatnim filmem Clinta Eastwooda, będzie przysięgły w procesie o morderstwo. Kiedy uświadamia sobie, że to on doprowadził do śmierci ofiary, staje przed dylematem: pokierować ławą przysięgłych w taki sposób, aby prawda nie wyszła na jaw, czy ujawnić to, co wie, i wydać się w ręce wymiaru sprawiedliwości.

Simmons zagra jednego z ławników.

J.K. Simmons w "Whiplash"
W obsadzie są też: Toni Collette, Gabriel Basso, Zoey Deutch, Leslie Bibb i Kiefer Sutherland

Projekt, podobnie jak inne filmy Eastwooda, powstanie dla studia Warner Bros., z którym aktor i reżyser związany jest od ponad 50 lat. 

Zdjęcia rozpoczęły się w tym roku już w czerwcu, ale zostały wstrzymane z powodu na strajku scenarzystów i aktorów w Hollywood. Prace zostały już wznowione. 

J.K. Simmons – najważniejsze roleChoć J.K. Simmons rozwija swoją karierę aktorką od lat 80., największą sławę przyniosła mu oscarowa rola despotycznego nauczyciela gry na perkusji w "Whiplash". W zeszłym roku ponownie podbił serca widzów w filmie Aarona Sorkina "Lucy i Desi" – za swoją rolę zdobył kolejną nominację do Oscara. 

W jego filmografii można znaleźć również takie tytuły, jak "Palm Springs", "Spider-Man: Daleko od domu", "Liga Sprawiedliwości", "La La Land" czy "Terminator: Genisys". A ostatnio można go było oglądać w serialu fantasy "Nocne niebo".

Zwiastun "Whiplash"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones