J.K. Simmons jako Omni-Man? Tak, ale tylko w animacji. Kto jego zdaniem sprawdzi się w tej roli?

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ryan+Reynolds+lub+Hugh+Jackman+jako+Omni-Man+J.K.+Simmons+o+aktorskim+%22Niezwyci%C4%99%C5%BConym%22-154634
J.K. Simmons jako Omni-Man? Tak, ale tylko w animacji. Kto jego zdaniem sprawdzi się w tej roli?
Dawno nie słyszeliśmy nic o aktorskiej wersji "Niezwyciężonego". Przeczytaj: Twórcy "Preachera" wciąż mają w planach film "Invincible". J.K. Simmons, który w animacji użycza głosu Omni-Manowi, został zapytany, czy chciałby powtórzyć tę rolę w aktorskiej wersji filmu.

J.K. Simmons jako Omni-Man? Tak, ale tylko w animacji


J.K. Simmons, który użycza głosu Omni-Manowi w animacji "Niezwyciężony", został zapytany, czy zechciałby zagrać tę postać w aktorskiej wersji historii. Odpowiedź aktora nie pozostawia złudzeń. 

Absolutnie nie – powiedział. Nie wydaje mi się, aby powierzenie roli Omni-Mana 69-latkowi było dobrym pomysłem. Ale, podkreślam, z tego co wiem, informacje o aktorskiej wersji "Niezwyciężonego" to tylko plotki. Gdyby film miał rzeczywiście powstać, może znalazłoby się dla mnie jakieś cameo, może przywódca Viltrumitów w jakiejś retrospekcji albo coś w tym stylu.

J.K. Simmons zna jednak aktorów, którzy jego zdaniem świetnie sprawdziliby się jako Omni-Man.

Pierwsze dwa nazwiska, jakie przychodzą mi do głowy to Ryan Reynolds i... pewnie myślicie o kimś bardziej napakowanym... Omni-Mana powinien zagrać Hugh Jackman – powiedział. 

O czym opowiada "Niezwyciężony"? Zobacz zwiastun


"Niezwyciężony" zadebiutował na Prime Video w 2021 roku. Aktualnie możemy oglądać drugi sezon. Zobaczcie jego zwiastun: Bohaterem "Niezwyciężonego" jest nastoletni Mark Grayson, syn potężnego superbohatera Omni-Mana. Chłopak dołącza do drużyny superbohaterów, aby wraz z ojcem strzec bezpieczeństwa Ziemi. Wkrótce zaczyna sobie uświadamiać, że nieskazitelny wizerunek superherosa, za jakiego uchodzi jego rodzic, to tylko fasada. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones