James Gunn ujawnił, że dwa kolejne projekty DC ruszą w tym roku z produkcją

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/James+Gunn%3A+dwa+kolejny+projekty+DC+rusz%C4%85+w+tym+roku+z+produkcj%C4%85-153917
James Gunn ujawnił, że dwa kolejne projekty DC ruszą w tym roku z produkcją
źródło: Getty Images
autor: Daniel Knighton
Praca na planie widowiska "Superman: Legacy" ma rozpocząć się już niedługo. Tymczasem James Gunn ujawnił, że jeszcze w tym roku ma ruszyć produkcja dwóch kolejnych projektów z nowego uniwersum DC. O jakie filmy (lub seriale) może chodzić?
     

James Gunn dziękuje fanom i obiecuje złote góry

Rok temu Peter Safran i ja przedstawiliśmy nasz plan nowego DC. Dziękuję wszystkim za wsparcie, które otrzymaliśmy, napisał James Gunn na Instagramie. A dziś? "Superman: Legacy" rusza niedługo z produkcją, odcinki "Creature Commandos" są kończone i zadebiutują jeszcze w tym roku, co najmniej dwa inne projekty przygotowują się do startu w ciągu najbliższych kilku miesięcy, spływają niesamowite scenariusze, niezwykle utalentowani ludzie dołączają do nowych projektów, zaplanowanych i niezaplanowanych. Dziękuję!
  
Wpis został opatrzony rysunkiem Supermana autorstwa Franka Quitely, artysty, który pracował przy "All-Star Superman" Granta Morrisona. Komiks był jedną z inspiracji dla Gunna przy pisaniu "Superman: Legacy".
 

O jakie dwa projekty może chodzić? Biorąc pod uwagę, że Milly Alcock dostała właśnie rolę Supergirl, jednym z nich jest najprawdopodobniej "Supergirl: Woman of Tomorrow". Scenariusz filmu pisze Ana Nogueira.

Drugim ze wspomnianych projektów może być serial "Waller" z Violą Davis, spin-off "Peacemakera". Początkowo Gunn zapowiadał przecież, że projekt ma zadebiutować jeszcze przed premierą "Superman: Legacy". Jego showrunnerami są Christal Henry i Jeremy Carver.

"Peacemaker" - recenzujemy pierwszy sezon
Co wiemy o filmie "Superman: Legacy"?Reżyser James Gunn, który napisał także scenariusz "Superman: Legacy", chce wejść na plan na początku 2024 roku. W tytułowej roli zobaczymy Davida Corensweta. Jako Lois Lane towarzyszyć mu będzie Rachel Brosnahan

Szczegóły fabuły nie są znane. Jak jednak podaje The Hollywood Reporter, w tej wersji opowieści o Człowieku ze Stali zobaczymy świat, w którym wszyscy są przyzwyczajeni do widoku superbohaterów, którzy zrzeszeni są w grupie zwanej Authority. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones