Jesienią wrócimy do świata Borderlands, za sprawą "The Pre-Sequel" na PC, PS3 i X360

2K Games / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jesieni%C4%85+wr%C3%B3cimy+do+%C5%9Bwiata+Borderlands%2C+za+spraw%C4%85+%22The+Pre-Sequel%22+na+PC%2C+PS3+i+X360-104043
Tego chyba nikt (poza osobami śledzącymi plotki na forach) się nie spodziewał. Gearbox powraca ze swoją sztandarową serią, tym razem serwując nam łącznik pomiędzy "Borderlands" a "Borderlands 2". Z racji tego, że akcja gry umiejscowiona będzie pomiędzy dwoma dostępnymi już grami twórcy zdecydowali się na bardzo oryginalnych tytuł - "Borderlands: The Pre-Sequel".
W powyższym wideo znajdują się fragmenty gameplay'u.

Gra opowie historię Handsome Jacka i tego jak doszedł do władzy. Będziemy mogli wcielić się w jedną z czterech dostępnych postaci - Claptrap the Fragtrap (nikomu nie trzeba go przedstawiać), Nisha The Lawbringer, Athena The Gladiator oraz Wilhelm The Enforcer (pierwszy duży boss z Borderlands 2). Według zapewnień twórców, w grze porzucimy Pandorę i przeniesiemy się na Księżyć - to podobno coś, o co prosili fani.

Za deweloping odpowiedzialne jest studio 2K Australia, które wzięło się do pracy w marcu 2013, zaraz po tym jak skończyli pomagać przy "BioShock Infinite". Tytuł pojawi się jesienią tego roku na PC, PlayStation 3 i Xboksach 360. Czemu na liście nie ma nowych konsol? Bo wg Gearbox jest ich najzwyczajniej w świecie za mało, a zrobienie wersji na nowe sprzęty "nie jest darmowe".
Udostępnij: