Karolak i Socha na plakacie komedii "Śniadanie do łóżka"

Informacja nadesłana przez dystrybutora / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Karolak+i+Socha+na+plakacie+komedii+%22%C5%9Aniadanie+do+%C5%82%C3%B3%C5%BCka%22-66247
10 listopada do polskich kin trafi kulinarna komedia romantyczna "Śniadanie do łóżka", w której główne role zagrali Tomasz Karolak, Małgorzata Socha i Piotr Adamczyk. Poniżej prezentujemy oficjalny plakat filmu.


Piotr (Tomasz Karolak), wskutek zbiegu okoliczności, trafia na rozkładówkę poczytnego magazynu i z dnia na dzień zostaje celebrytą. Sesja zdjęciowa przynosi mu sławę i... miłość. Piotr zakochuje się bez pamięci w ponętnej stylistce Marcie (Małgorzata Socha), jednak jego była narzeczona Ewa (Iza Kuna) - szefowa działu mody magazynu i przełożona Marty – jest gotowa na wszystko, aby odzyskać względy eks-faceta. Piotra z kolejnych opresji wyciąga jego niezawodny kumpel Konrad (Piotr Adamczyk) - koneser japońskiej kuchni i japońskich kobiet. Czy wspólnie zdołaja przekonać Martę, że to właśnie Piotr jest facetem, który powinien serwować jej śniadania do łóżka?
 
Na ścieżce dźwiękowej "Śniadania do łóżka" znalazła się spora dawka przebojowej muzyki, w tym specjalnie skomponowana do filmu tytułowa piosenka Andrzeja Piasecznego, z muzyką Seweryna Krajewskiego. Wkrótce będzie miała miejsce premiera teledysku Andrzeja Piasecznego ze specjalnym udziałem Tomasza Karolaka.