Klimat jak z "Bonda", czyli zwiastun muzyczny "Ukrytej gry"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Klimat+jak+z+%22Bonda%22%2C+czyli+zwiastun+muzyczny+%22Ukrytej+gry%22-135079
W sieci zadebiutował zwiastun muzyczny szpiegowskiego dreszczowca "Ukryta gra", który trafi do kin 8 listopada. To nowe dzieło producentów megahitów "Bogowie" i "Sztuka kochania". 


Autorem muzyki i słów do iście bondowskiego utworu "The Secret Game" jest Łukasz Targosz, jeden z najbardziej rozchwytywanych kompozytorów polskiego kina. Piosenkę śpiewa Ania Karwan, która po udziale w programie "The Voice of Poland" w 2016 roku została okrzyknięta wschodzącą divą polskiej sceny muzycznej.

W "Ukrytej grze" Bill Pullman wciela się w rolę Joshuy Manskyego, genialnego matematyka, który u szczytu kryzysu kubańskiego zostaje porwany przez amerykańskie tajne służby. Nadużywający alkoholu zapomniany geniusz ma wystąpić w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi na międzynarodowym turnieju. Rywalizacja jest jednak tylko przykrywką dla szpiegowskiej rozgrywki. Kiedy sojusznicy okazują się wrogami i nie wiadomo, komu naprawdę ufać, Mansky musi wykonać decydujący ruch mający powstrzymać konflikt nuklearny.