Filmweb Offline 2019: "Ukryta gra" w programie zlotu

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/Filmweb+Offline+2019%3A+%22Ukryta+gra%22+w+programie+zlotu-134498
27 i 28 września w Warszawie odbędzie się kolejny Filmweb Offline, czyli spotkanie w realu użytkowników naszego portalu. Aby wziąć udział w imprezie, musicie się zarejestrować TUTAJ.


Jednym z filmów, które zaprezentujemy w trakcie zlotu, będzie "Ukryta gra" z Billem Pullmanem i Robertem Więckiewiczem. Film wejdzie do kin w całej Polsce na początku listopada.

Jego akcja rozgrywa się na początku lat 60. U szczytu kryzysu kubańskiego amerykańskie tajne służby porywają wybitnego matematyka Joshuę Mansky'ego. Nadużywający alkoholu zapomniany geniusz ma wystąpić w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi na międzynarodowym turnieju w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Rywalizacja to jednak tylko przykrywka do szpiegowskiej rozgrywki. Kiedy sojusznicy okazują się wrogami i nie wiadomo, komu naprawdę ufać, Mansky musi wykonać decydujący ruch, mający powstrzymać konflikt nuklearny.

Filmweb Offline to wyśmienite filmy oraz niepowtarzalna okazja, by poznać ludzi, z którymi łączy Was miłość do kina. Wszystkie tegoroczne seanse będą miały miejsce w warszawskiej Kinotece. Będziecie mieli wyjątkową okazję, by obejrzeć przedpremierowo wybrane specjalnie dla Was filmy. Pierwszy seans odbędzie się w piątek wieczorem, 27 września, dwa kolejne - w sobotę w godzinach popołudniowych i wieczornych. Po filmach, również w sobotę 28 września, tradycyjnie zapraszamy na zimne piwo i zabawę do białego rana.

Tradycyjnie w trakcie naszej imprezy zostaną ogłoszeni laureaci Nagród Filmwebu. Aby zagłosować na swoich faworytów, wystarczy kliknąć TUTAJ.


Podczas Filmweb Offline poznamy również laureatów tegorocznego konkursu krytycznofilmowego "Powiększenie". Na Wasze prace czekamy do 25 sierpnia. Więcej na ten temat dowiecie się TUTAJ.

Kolejne szczegóły Filmweb Offline 2019 już wkrótce. Zapraszamy!