Max wystartuje w Polsce już 11 czerwca. Co znajdzie się w ofercie platformy?

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Max+wystartuje+w+Polsce+ju%C5%BC+11+czerwca.+Co+znajdzie+si%C4%99+w+ofercie+platformy-155422
Max wystartuje w Polsce już 11 czerwca. Co znajdzie się w ofercie platformy?
Serwis streamingowy Max wystartuje w Polsce już w 11 czerwca tego roku. Jego użytkownicy zyskają dostęp do treści takich marek jak HBO, DC czy Warner Bros., relacji z najważniejszych wydarzeń sportowych, w tym z Igrzysk Olimpijskich Paris 2024, a także bogatej oferty produkcji lokalnych.    

Max startuje w Polsce 11 czerwca. Co to oznacza dla użytkowników HBO Max?


W przypadku użytkowników HBO Max pakiet, cena, w tym rabat 33% zniżki na zawsze, funkcjonalności i daty rozliczeń zostaną automatycznie przeniesione do Max. Co więcej, biblioteka treści nowej platformy, ma być ponad dwukrotnie większa niż oferta HBO Max. 


To już oficjalne – rozpoczynamy wspólne odliczanie do startu Maxa, który zadebiutuje na polskim rynku już 11 czerwca, czyli za nieco ponad miesiąc. Z każdą chwilą jesteśmy coraz bliżej wielkiej premiery. Każdy element platformy, od bogatej oferty treści po innowacyjny design strony i unikalne systemy rekomendacji, został starannie dopracowany, z myślą o potrzebach i oczekiwaniach użytkowników. Nie możemy się doczekać chwili, gdy zobaczą i doświadczą tego, co dla nich przygotowaliśmy – mówi Maciej Gozdowski, Group Vice President – Streaming w Warner Bros. Discovery w Polsce.

Jedną z najbardziej wyczekiwanych premier, do której dostęp zyskają subskrybenci Max, jest drugi sezon "Rodu smoka". Pierwszy odcinek spin-offu "Gry o tron" zadebiutuje w serwisie już 17 czerwca. Zobaczcie jego zwiastun: Co znajdzie się w poszczególnych pakietach oferowanych przez Max?


Max zaoferuje użytkownikom w Polsce trzy różne pakiety dopasowane do indywidualnych potrzeb odbiorców: Podstawowy, Standardowy i Premium. Użytkownicy będą mieć możliwość wykupienia subskrypcji miesięcznej lub rocznej. Ponadto Max zapewni dostęp do bogatej biblioteki kanałów telewizyjnych, w tym najpopularniejszych stacji ogólnotematycznych, informacyjnych, factualowych, lifestyle’owych, sportowych, dziecięcych i filmowych.


Wszyscy użytkownicy platformy zyskają dostęp do kanału TVN. Stacje HBO, HBO 2 oraz HBO 3 będą częścią oferty pakietów Standard i Premium. Kupując pakiet dodatkowy "Kanały TV i sport" użytkownicy mogą uzyskać dostęp do kolejnych 25 kanałów: TVN24, TVN24 BiS, CNN, Eurosport 1, Eurosport 2, TVN 7, TTV, METRO, TVN Style, TVN Turbo, TVN Fabuła, Warner TV, HGTV, Travel Channel, Food Network, Animal Planet, Cartoon Network, Cartoonito, ID, TLC, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Life, Discovery Science oraz DTX (kanały i treści dostępne na żywo w ramach każdego z pakietów mogą zawierać reklamy. Kontent dostępny na żądanie może zawierać materiały sponsorowane).

Dotychczasowi użytkownicy HBO Max będą mieli dostęp do Max – zachowają swoje wcześniejsze profile, historię oglądania i tytuły w sekcjach "kontynuuj oglądanie" i "moja lista" – wszystko to będzie na nich czekać na platformie Max. Dokładne informacje o dostępie do serwisu Max użytkownicy HBO Max uzyskają w bezpośredniej korespondencji na adresy e-mail, których używają, logując się na platformę lub za pośrednictwem dostawców subskrypcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones