Nick Fury wraca do gry w nowym serialu Marvela?

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nick+Fury+wraca+do+gry+w+nowym+serialu+Marvela-139493
Nick Fury wraca do gry w nowym serialu Marvela?
Wygląda na to, że Nick Fury nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w serialowym uniwersum Marvela. Jak donosi powołujący się na źródła bliskie produkcji magazyn Variety, Samuel L. Jackson powróci do roli w serialu przygotowywanym dla platformy Disney Plus. 


O czym będzie opowiadała produkcja? Tego na razie nie wiadomo - studio póki co nie odkrywa kart, odmawia również komentarza. Możemy jednak z dużym prawdopodobieństwem założyć, że Nick Fury nie będzie jej głównym bohaterem. 

Jackson  wcielał się w Fury'ego, założyciela Avengers oraz lidera S.H.I.E.L.D w kilkunastu filmach z Marvel Cinematic Universe (od solowych przygód Iron Mana i Kapitana Ameryki, po "Kapitan Marvel" i ostatnie części "Avengers"). Kiedy widzieliśmy go po raz ostatni, w scenie po napisach "Spider-Mana: Daleko od domu", znajdował się na statku Skrulli, gdzieś daleko w kosmosie. Czy nowy serial nawiąże do tych wydarzeń? 

Przypomnijmy, że line-up marvelowych seriali, które trafią na Disney Plus, zapowiada się wyjątkowo solidnie: poza "WandaVision", który pojawi się jeszcze w tym roku, w 2021 roku zobaczymy "The Falcon and Winter Soldier" oraz "Lokiego". Kilka dni temu okazało się, że Tatiana Maslany zagra postać She-Hulk w kolejnej, serialowej produkcji, z kolei na dalekim horyzoncie wciąż majaczą "Hawkeye", "Moon Knight" oraz "Miss Marvel". 
 
Na który z tych projektów czekacie najbardziej? 
Udostępnij: