PLOTKA: Będzie nowy "Constantine". Keanu Reeves powróci?

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/PLOTKA%3A+B%C4%99dzie+nowy+%22Constantine%22.+Keanu+Reeves+powr%C3%B3ci-138399
PLOTKA: Będzie nowy "Constantine". Keanu Reeves powróci?
Po sieci krąży nowa intrygująca plotka. Jeśli wierzyć portalowi The Direct i Brandonowi Katzowi z The Observer, Warner Bros. przymierza się do realizacji filmu kinowego, którego bohaterem byłby Constantine.

Szczegóły projektu nie są znane. Wiadomo jedynie, że producentem miałby zostać J.J. Abrams, który niedawno rozpoczął ramową współpracę z Warner Bros. i dla HBO Max już szykuje serial "Justice League Dark", w którym John Constantine zapewne również się pojawi.

Ale to nie wszystko! Nieśmiało po sieci przebąkuje się, że Warner Bros. być może zaprosi do współpracy Keanu Reevesa. Jak zapewne wszyscy pamiętają, aktor już raz zagrał komiksowego bohatera w filmie "Constantine" Francisa Lawrence'a z 2005 roku. W ubiegłym roku Reeves w jednym z wywiadów stwierdził, że chętnie zagrałby bohatera raz jeszcze.

John Constantine to enigmatyczny i arogancki Brytyjczyk, oszust, magik i detektyw, który – niechętnie, ale jednak – broni naszego świata przed inwazją mrocznych sił. Jego postać zadebiutowała w 1985 roku na kartach komiksu "Swamp Thing". Solowe przygody odbywał na kartach serii "Hellblazer". Jego twórcami są Alan Moore, Steve Bissette i John Totleben.
Udostępnij: