Rozchwytywany Glen Powell. Zagra u reżysera "Gwiezdnych wojen"?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Glen+Powell+w+nowym+projekcie+J.J.+Abramsa+%28%22Gwiezdne+wojny%22%29-155464
Rozchwytywany Glen Powell. Zagra u reżysera "Gwiezdnych wojen"?
źródło: Getty Images
autor: Emma McIntyre
Glen Powell ("Tylko nie ty") cieszy się renomą jednego z najbardziej rozchwytywanych nazwisk w Hollywood. Plotki właśnie potwierdzone przez portal The Hollywood Reporter nie przeczą takiemu stwierdzeniu. Aktor, którego tego lata zobaczymy w filmie katastroficznym "Twisters", negocjuje warunki roli w nowym projekcie twórcy ostatnich odsłon "Star Treka" i "Gwiezdnych wojen" J.J. Abramsa.

Co wiemy o tajemniczym projekcie J.J. Abramsa?Szczegóły najnowszego projektu Abramsa są trzymane w tajemnicy. Nie wiadomo czego ma dotyczyć projekt, ani jaką rolę odegra w nim Powell. THR zaprzecza, jakoby tematem filmu miały być podróże w czasie, choć w ostatnim czasie pojawiły się takie plotki.

Nowy projekt nie będzie pierwszym spotkaniem Abramsa i Powella. Obaj są producentami filmu dokumentalnego "The Blue Angels", który powstał dla Prime Video. Przedstawia on szczegóły morderczego szkolenia, które muszą przejść kandydaci na pilotów Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych. Oto zwiastun produkcji:


Glen Powell – nadchodzące projektyNiedługo na ekranach kin zobaczymy dwa filmy z udziałem Powella. W maju premierę będzie miała czarna komedia "Hit Man", do której aktor napisał również scenariusz na spółkę z reżyserem Richardem Linklaterem. Z kolei w lipcu do kin trafi widowisko katastroficzne "Twisters". W jego obsadzie znaleźli się Daisy Edgar-Jones, Anthony Ramos i Maura Tierney.


Na aktora czekają już kolejne projekty. Ma zagrać główną rolę w nowej adaptacji "Uciekiniera" Stephena Kinga. Za kamerą stanie twórca "Hot Fuzz", "Scotta Pilgrima" oraz "Baby Drivera", Edgar Wright.

Pojawi się u boku Anthony’ego Mackiego i Laury Dern w sądowym dramacie "Monsanto". Dla A24 zagra w komedii "Huntington", luźno inspirowanej klasykiem kina "Szlachectwo zobowiązuje". Na ekranie partnerować będą mu Ed Harris i Margaret Qualley.

Powella zobaczymy też na małym ekranie w serialu Hulu "Chad Powers". Co więcej, jest aktor też współscenarzystą i jednym z producentów projektu.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones