Gwiazda "Zagubionych" w nowym serialu J.J. Abramsa

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Duster%22%3A+Josh+Holloway+i+Rachel+Hilson+w+serialu+J.J.+Abramsa+dla+HBO+Max-149616
Gwiazda "Zagubionych" w nowym serialu J.J. Abramsa
źródło: Getty Images
autor: Alberto E. Rodriguez
J.J. Abrams wraca do gry. Platforma HBO Max zapowiedziała serial "Duster", którego twórcami są Abrams i LaToya Morgan ("The Walking Dead", "Shameless - Niepokorni"). W rolach głównych wystąpili Rachel Hilson ("Lakers: Dynastia zwycięzców") i Josh Holloway, który pracował już z Abramsem przy okazji serialu "Zagubieni".

O czym opowie "Duster"?GettyImages-929101246.jpg Getty Images © Roy Rochlin


Akcja "Dustera" rozgrywa się w 1972 roku. Główną bohaterką jest pierwsza czarna agentka FBI (Hilson), która angażuje brawurowego kierowcę (Holloway), by pomógł jej w rozpracowaniu rosnącego syndykatu zbrodni.

"Duster" to połączenie wszystkiego, co lubię najbardziej - wysokooktanowej historii, głębokich bohaterów i wielkiego serducha, skomentowała Morgan.

W obsadzie są również Keith David, Sydney Elisabeth, Greg Grunberg, Camille Guaty, Asivak Koostachin, Adriana Aluna Martinez i Benjamin Charles Watson. Pierwszy sezon ma mieć osiem odcinków. Scenariusze dwóch pierwszych napisali Morgan i Abrams, a za kamera stanęła Steph Green ("Watchmen", "Księga Boby Fetta").

J.J. Abrams i HBOJ.J. Abrams wyprodukował dla HBO seriale "Westworld" i "Kraina Lovecrafta". Zobaczcie zwiastun ostatniego sezonu pierwszego z nich:


"Duster" to pierwszy serial, który Abrams przygotuje dla Warner Bros. Discovery w ramach podpisanego z firmą kontraktu. To jedyny projekt z ogłoszonych przez producneta, który przetrwał. Warner zrezygnował ze spin-offu "Lśnienia", "Overlook" (studio Bad Robot szuka dla niego innych kupców), oraz "Justice League Dark", a także serialu "Demimonde". W przypadku tego ostatniego zdecydowały obawy związane z budżetem, który wynosił ponad 200 milionów dolarów.


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones