Anne Hathaway w nowym filmie twórcy "Coś za mną chodzi"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Anne+Hathaway+w+nowym+filmie+tw%C3%B3rcy+%22Co%C5%9B+za+mn%C4%85+chodzi%22.+J.J.+Abrams+na+stanowisku+producenta-149986
Anne Hathaway w nowym filmie twórcy "Coś za mną chodzi"
źródło: Getty Images
autor: Jon Kopaloff
Laureatka Oscara Anne Hathaway zagra główną rolę w nowym filmie Davida Roberta Mitchella, twórcy "Coś za mną chodzi" oraz "Tajemnic Silver Lake". Jednym z producentów projektu jest J.J. Abrams.

Co wiemy o filmie?Szczegóły napisanego przez Mitchella scenariusza trzymane są w ścisłej tajemnicy. Wiemy jedynie, że ma to być ekranowy rollercoaster emocji. Zdjęcia powinny rozpocząć się jesienią i będą realizowane przy pomocy kamer IMAX. Realizację sfinansuje wytwórnia Warner Bros.

GettyImages-632883208.jpg Getty Images © Amanda Edwards


Anne Hathaway: najbardziej znane filmyAnne Hathaway od ponad dwóch dekad należy do grona najpopularniejszych hollywoodzkich aktorek. Przepustką do sławy okazała się rola w dwóch częściach disneyowskiej komedii "Pamiętnik księżniczki". Do najbardziej kasowych filmów z udziałem gwiazdy należą: "Alicja w krainie czarów", "Mroczny rycerz powstaje", "Diabeł ubiera się u Prady", "Interstellar", "Ocean's 8", "Tajemnica Brokeback Mountain" oraz "Les Misérables: Nędznicy". Za udział w tym ostatnim Hathaway otrzymała w 2013 roku Oscara. W tym roku aktorkę zobaczymy m.in. w komedii "She Came to Me", w której wystąpiła również Joanna Kulig.

Bad Robot kręci dla Warner Bros.Należąca do Abramsa firma produkcyjna Bad Robot przygotowuje aktualnie szereg projektów dla wytwórni Warner Bros. W planach są m.in. film o czarnoskórym Supermanie, animowana ekranizacja książki Dr. Seussa "Oh, the Places You’ll Go!", łączący elementy horroru i westernu "The Pinkerton" w reżyserii Jasona Batemana, a także film inspirowany zabawkami Hot Wheels.

ZNANI NIEZNANI: jak wyglądały początki kariery Anne Hathaway?
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones