Powrót w wielkim stylu! "CSI: Vegas"- sequel kultowego serialu już dziś na FOX

https://www.filmweb.pl/news/Powr%C3%B3t+w+wielkim+stylu+%22CSI%3A+Vegas%22-+sequel+kultowego+serialu+od+14+marca+na+FOX-145769
Powrót w wielkim stylu! "CSI: Vegas"- sequel kultowego serialu już dziś na FOX
źródło: materialy promocyjne

Ekipa CSI powraca i otwiera zupełnie nowy rozdział w Las Vegas — mieście, w którym wszystko się zaczęło. Jako że historia lubi zataczać koło, widzowie będą mogli znów poczuć się jak 21 lat temu, kiedy na ekranach pojawił się pierwszy sezon i rozpoczął tym samym nową erę seriali. W najnowszej odsłonie serii "CSI: Vegas", oprócz kryminalnych zagadek i wnikliwych śledztw, w laboratorium pojawią się też znajome twarze. Aktorzy znani z poprzednich części – William Petersen i Jorja Fox wcielą się ponownie w role detektywów. Premiera już dziś o godzinie 21:05 na kanale FOX.
Pierwsza odsłona serii "CSI" pojawiła się w październiku 2000 roku i wywołała spore zamieszanie. Scenariusz serialu powstał na podstawie prawdziwych materiałów dowodowych i raportów sporządzonych przez organy ścigania. Producenci czerpali inspiracje z autentycznych doświadczeń ekipy kryminologów współpracujących z policją. Serial okazał się sukcesem na skalę światową. Intrygujące i często zawiłe akcje połączone z atmosferą Las Vegas zapewniły produkcji ogromną rzeszę fanów. Pokochały go miliony widzów i stał się jednym z najchętniej oglądanych w XXI wieku.Co nowego w Vegas?Już od pierwszego odcinka "CSI: Vegas" widzowie doświadczą wielu emocji, ale zobaczą też znajome twarze. [UWAGA SPOILER] Atak na Jima Brassa (Paul Guilfoyle) spowoduje, że Gil Grissom (William Petersen) i Sara Sidle (Jorja Fox) będą musieli powrócić z emerytury. Spróbują odkryć spisek, który może zagrozić laboratorium kryminalnemu w Las Vegas i doprowadzić do uwolnienia tysięcy skazanych zabójców. W głównych rolach wystąpią Paula Newsome, Matt Lauria, Mel Rodriguez i Mandeep Dhillon. Najnowszy sezon składa się z dziesięciu odcinków.


Czy powrót dawnych detektywów i połączenie sił w nowym zespole pozwoli złapać i powstrzymać sprawcę przed zniszczeniem całego laboratorium kryminalnego CSI? Tego widzowie dowiedzą się już dziś o godzinie 21:05 na kanale FOX.
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones