Reżyser "Oszukać przeznaczenie 5" opowie o feralnym locie. Co wiemy o "Black Box (Flight 298)"?

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Re%C5%BCyser+%22Oszuka%C4%87+przeznaczenie%22+opowie+o+feralnym+locie.+Co+wiemy+o+%22Black+Box+%28Flight+298%29%22-155443
Reżyser "Oszukać przeznaczenie 5" opowie o feralnym locie. Co wiemy o "Black Box (Flight 298)"?
źródło: Getty Images
autor: Astrid Stawiarz
Steven Quale, najlepiej znany jako reżyser filmów "Oszukać przeznaczenie 5" i "Epicentrum", stanie za sterami horroru "Black Box (Flight 298)". Autorem scenariusza jest Stephen Susco ("The Grudge – Klątwa").

Co wiemy o filmie "Black Box (Flight 298)"?


"Black Box (Flight 298)" ma opowiadać o nadprzyrodzonych zjawiskach, które mają miejsce podczas tytułowego lotu z Nowego Orleanu do Seattle. Wśród producentów znaleźli się Alex Lebovici ("Barbarzyńcy") i Jon Oakes ("Winni") z Hammerstone Studios, a także Christian Mercuri i David Haring ("Bill i Ted ratują wszechświat") z Capstone oraz Warren Zide ("Oszukać przeznaczenie") i scenarzysta Stephen Susco. Zdjęcia mają rozpocząć się jeszcze w tym miesiącu w Bułgarii. Jak na razie nie ujawniono, kogo zobaczymy w rolach głównych.

Skąd znamy Stevena Quale'a? Zobacz zwiastun "Renegatów"


Steven Quale to amerykański reżyser. Zadebiutował telewizyjnym widowiskiem "Wielki pożar". Najlepiej znany jest z filmów "Oszukać przeznaczenie" i "Epicentrum". Jego filmografię zamyka thriller "Renegaci" (zwiastun poniżej). Przez jakiś czas był zaangażowany w realizację filmu "Alphas" – przeczytaj: Sam Worthington napuści orkę-zabójcę na rekina-ludojada – ale został zastąpiony przez Liama O'Donnella.Skąd znamy Stephena Susco?


Stephen Susco to scenarzysta kojarzony przede wszystkim z kinem grozy. Napisał takie filmy jak "The Grudge – Klątwa" i "Grudge – Klątwa 2", "Bal maturalny", thrillery "Red" i "Pojedynek na pustyni" a także komedię "Szkoła na haju". W 2018 roku zadebiutował jako reżyser horroru "Dark Web: Usuń znajomego".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones