Rekordowe "Za niebieskimi drzwiami"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Rekordowe+%22Za+niebieskimi+drzwiami%22-120913
Jak podaje dystrybutor, "Za niebieskimi drzwiami" w reżyserii Mariusza Paleja, to najchętniej oglądany polski film dla młodych widzów. Obejrzało go w kinach już 215 213 widzów.


Film "Za niebieskimi drzwiami" zabiera widzów w niezwykłą podróż. Jest w nim wszystko, co kochają dzieci – ciekawi bohaterowie, tajemnicze potwory i nowi przyjaciele – magiczne, kolorowe ptaki. Opowiada o tym, co się dzieje, gdy zamykasz oczy i zasypiasz… Magiczne drzwi prowadzą do świata we śnie. Tak realnego, że można w nim zamieszkać, tak ekscytującego, że chce się go poznawać, i tak tajemniczego, że można się go bać. Ten film to pierwsze zrealizowane z takim rozmachem i efektami specjalnymi polskie kino, które spodoba się całej rodzinie. Pokazuje, jak wielką wartością jest siła tkwiąca w rodzicielskiej miłości.

Twórcy filmu zapraszają do udziału w konkursie, który startuje na oficjalnym fanpage'u filmu na Facebooku. Do wygrania nie tylko atrakcyjne nagrody, ale również możliwość ekscytującego spotkania z bohaterami i twórcami filmu.