SZOK! Marvel zwalnia twórcę "X-Men '97". Beau DeMayo kasuje konto na Instagramie

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/SZOK+Marvel+zwalnia+tw%C3%B3rc%C4%99+%22X-Men+%2797%22.+Beau+DeMayo+kasuje+konto+na+Instagramie-154574
SZOK! Marvel zwalnia twórcę "X-Men '97". Beau DeMayo kasuje konto na Instagramie
źródło: Materiały prasowe
Ta wiadomość wstrząsnęła fanami Marvela. Beau DeMayo, twórca serialu "X-Men '97", kontynuacji kochanej przez wielu kreskówki "X-Men", został z niewyjaśnionych dotąd powodów został zwolniony przez Marvel Studios.

Beau DeMayo - co się dzieje z twórcą "X-Men '97"?Beau DeMayo jest twórcą serialu animowanego "X-Men '97", którego pierwszy sezon będzie miał swoją premierę 20 marca, ale uroczysta premiera ma się odbyć dziś. DeMayo planował na niej być.

Twórca serialu skończył już pisać scenariusze do drugiego sezonu "X-Men '97" i zaczął rozmowy z obsadą na temat trzeciego sezonu. Miał już także zaplanowane liczne spotkania z dziennikarzami w ramach promocji serialu animowanego.  

GettyImages-1410348318.jpg Getty Images © Alberto E. Rodriguez


Jednak na początku tego tygodnia Marvel Studios poinformowało wszystkie osoby związane z "X-Men '97", że Beau DeMayo nie jest już z serialem związany i nie będzie w żaden sposób promować projektu, ani w przyszłości kontynuować pracę przy nim.

Jego firmowy email został wyłączony. Sam Beau DeMayo zniknął z mediów społecznościowych. Jego konto na Instagramie, które mocno wykorzystywał do promocji serialu "X-Men '97" zostało skasowane.

Marvel nie podał powodów tak nagłego zwolnienia twórcy serialu. Beau DeMayo z kolei także milczy.

Zwiastun serialu "X-Men '97"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones