Sequel "M3GAN": oto data premiery. Kto powróci w obsadzie?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sequel+horroru+%22M3GAN%22+trafi+do+kin+w+2025+roku.+Powr%C3%B3c%C4%85+Allison+Williams+i+Violet+McGraw-149216
Sequel "M3GAN": oto data premiery. Kto powróci w obsadzie?
Ogłoszenie tej informacji było jedynie kwestią czasu. Jak informowaliśmy, prace nad sequelem "M3GAN" już się rozpoczęły. Teraz światło dzienne ujrzała oficjalna data premiery kolejnego filmu. Drugą część opowieści o zabójczej lalce zobaczymy na ekranach za dwa lata. Potwierdzono także, że za projektem będą stać znajome nazwiska.

"M3GAN 2.0" – sequel w przygotowaniuProjekt o tytule "M3GAN 2.0" ma pojawić się na ekranach 17 stycznia 2025 roku. Scenariusz filmu stworzy Akela Cooper, która również napisała "M3GAN". Na ekranie zobaczymy także gwiazdy hitowej produkcji, Violet McGraw i Allison Williams. Druga z nich była producentką wykonawczą filmu. Sequel uczyni z niej pełnoprawną producentkę.

W nadchodzącą część drugą nie jest jeszcze zaangażowany reżyser Gerard Johnstone. Nie przekreśla to jego szans na kontynuację pracy za kamerą, ponieważ producenci chcą, aby zrealizował sequel. Osiągnięcie porozumienia ma być jedynie kwestią czasu.

Kadr z filmu "M3GAN"

"M3GAN 2.0" zaczyna powstawać ledwie dwa tygodnie po oficjalnej premierze pierwszego filmu. W debiutanckim tygodniu zarobił w USA 30,4 mln dolarów. Obecnie ta kwota już się podwoiła, a wliczając wpływy z innych krajów, na konto filmu wpłynęło już niespełna 100 milionów.

O czym opowiada "M3GAN"?Główną bohaterką filmu jest Gemma (Williams), pracująca jako twórczyni zabawek programistka. Swój najnowszy wynalazek przekazuje swojej osieroconej siostrzenicy, która zaczyna korzystać z M3GAN. Lalka z wbudowaną sztuczną inteligencją, która ma opiekować się dziewczynką, zaczyna wyłamywać się z narzuconych jej ograniczeń.

Producentami filmu są James Wan i Jason Blum, którzy odpowiadają za projekt przez swoje firmy Atomic Monster i Blumhouse Productions.

Zwiastun filmu "M3GAN"

Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszym corocznym plebiscycie NAGRODY FILMWEBU 2023. TUTAJ znajdziecie nominacje w 13 kategoriach. Wybierzcie najlepszych!


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones