Netflix zapowiada nowe polskie filmy i seriale. Zobacz, co wkrótce trafi na platformę

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Netflix+zapowiada+nowe+polskie+filmy+i+seriale.+Zobacz%2C+co+wkr%C3%B3tce+trafi+na+platform%C4%99-155278
Netflix zapowiada nowe polskie filmy i seriale. Zobacz, co wkrótce trafi na platformę
Netflix zaprezentował zapowiedzi nowych polskich produkcji, które w najbliższych miesiącach trafią na platformę. Znalazły się wśród nich filmy i seriale takich twórców jak Mitja Okorn ("Planeta singli"), Kasper Bajon ("Wielka woda"), Michał Gazda ("Znachor") czy Kacper Wysocki ("Informacja zwrotna").                                                        

Zobacz zwiastun filmu "Kolory zła: Czerwień"


Thriller "Kolory zła: Czerwień" zadebiutuje na Netfliksie już 29 maja tego roku. W rolach głównych zobaczymy Maję Ostaszewską i Jakuba Gierszała. Zobaczcie zwiastun:Netflix przedstawia nowe polskie filmyAdaptacja powieści kryminalnej Małgorzaty Oliwii Sobczak. Gdy morze wyrzuca ciało młodej dziewczyny na brzeg trójmiejskiej plaży, ambitny prokurator odkrywa, że okoliczności przypominają zbrodnię sprzed piętnastu lat. Kiedy jego przełożony zabrania ponownego otwarcia zamkniętej sprawy, mężczyzna nawiązuje współpracę z matką ofiary - sędzi zmagającej się z odbudowaniem swojego życia po utracie córki. Duet, zjednoczony determinacją w dążeniu do odkrycia prawdy, rozpoczyna niebezpieczne śledztwo, które prowadzi do jednego z nadmorskich klubów i powiązanego z nim lokalnego półświatka. Za kamerą Adrian Panek.


Wczesne lata 90. w Polsce. Zwolniony ze służby policjant dostaje szansę na powrót do starego życia, jeśli rozwiąże sprawę napadu na bank.


Obawiając się powtórzenia błędów swojego ojca, obiecujący młody bokser, w którego rolę wciela się Eryk Kulm jr, ucieka z komunistycznej Polski, podążając za swoim marzeniem zostania największym pięściarzem w historii. Jedynie z żoną (Adrianna Chlebicka) u swojego boku mężczyzna szybko zdaje sobie sprawę, że walka o jego marzenie będzie trudniejsza, niż się spodziewał. Po miesiącach mierzenia się z niełatwym życiem emigranta polski bokser zgadza się wziąć udział w ustawionym pojedynku, który zmieni jego życie na zawsze. W obsadzie znalazł się również Eryk Lubos. Film wyreżyserował Mitja Okorn ("Listy do M.", "Planeta singli"), zaś produkcją zajął się Maciej Kawulski ("Jak pokochałam gangstera").Dwie dekady po rozwodzie i obraniu osobnych życiowych ścieżek, para byłych małżonków, grana przez Magdalenę Popławską oraz Wojciecha Mecwaldowskiego, rozpoczyna starania, aby uzyskać oficjalne orzeczenie nieważności ich krótkiego małżeństwa. Ze zdziwieniem odkrywają, że znaleźli się w niekończącej się spirali kościelnych przepisów, a wspólne utarczki z księżmi ponownie zacieśniają ich więzi, wprowadzając chaos w życie ich obecnych partnerów i dzieci.Po śmierci bogatego wuja do jego pełnej zagadek posiadłości zjeżdżają się członkowie rodziny, którzy nie widzieli się od lat, by uzyskać swoją część spadku.


Netflix przedstawia nowe polskie seriale


Początek lat 80., po rzekomym lądowaniu UFO w Truskasach na Warmii, dwóch mężczyzn – upadająca gwiazda telewizyjna i entuzjasta istot pozaziemskich – wyrusza na intelektualną misję, aby ustalić pochodzenie obcych istot, jednocześnie wciągając w dyskusję wszystkich w swojej orbicie. Kiedy dwaj bohaterowie starają się przekonać świat do swoich teorii, potężny polityk próbuje wykorzystać zjawiska paranormalne, aby przejąć władzę nad krajem. Projekt UFO czerpie inspirację z prawdziwych wydarzeń, lecz nie jest ich dosłownym odzwierciedleniem - stanowi fabularyzację autentycznej historii. W obsadzie Piotr Adamczyk, Mateusz Kościukiewicz, Maja Ostaszewska i Julia Kijowska.Po przejściu ataku paniki podczas ważnej akcji policyjnej, członek elitarnej jednostki taktycznej (Piotr Witkowski) musi opuścić służbę. Co gorsza, mężczyzna dowiaduje się, że jego ojciec pozostawił ogromne hazardowe długi. Aby utrzymać się na powierzchni, zostaje ochroniarzem w odzieżowym kompleksie handlowym, gdzie dostrzega szansę na rozwiązanie swoich problemów finansowych.Znana zawodniczka MMA dzieli swoje życie pomiędzy walki w oktagonie oraz wychowanie siedmioletniego syna. Po tym jak w szkole chłopca dochodzi do pewnego incydentu, kobieta jest zmuszona przenieść go do "Cudownej przystani" - placówki prowadzonej w duchu społecznej integracji dzieci atypowych i z niepełnosprawnościami. Chłopiec szybko znajduje tam przyjaciół i szczęście. Jego mama – przeciwnie. Nie może odnaleźć się pośród rodziców będących z jej perspektywy "galerią oryginałów". Wśród nich jest samotny, neurotyczny ojciec, entuzjastyczna influencerka i oddana mama, która poświęciła wszystko dla swojego syna. Początkowo kobieta uznaje, że nie ma z nimi nic wspólnego, jednak w "Cudownej przystani" nie brakuje problemów, które sprawiają, że rodzice muszą odnaleźć w sobie wsparcie, by zawalczyć o szczęście dzieci jak i swoje własne.


Netflix przedstawia kontynuacje polskich seriali


W trakcie ucieczki gangu okazuje się, że syn Zuzy wpada w kłopoty. Złodziejki wraz z ekipą seniorów, muszą wyjść z ukrycia, by stawić czoła bezwzględnemu przeciwnikowi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones