"Mufasa: Król lew": Zobaczcie pierwszy zwiastun filmu Disneya

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Mufasa%3A+Kr%C3%B3l+lew%22%3A+Zobaczcie+pierwszy+zwiastun-155279
"Mufasa: Król lew": Zobaczcie pierwszy zwiastun filmu Disneya
źródło: Materiały prasowe
Czy nadciąga nowy król box-office'u? W sieci zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun widowiska "Mufasa: Król lew". To oczywiście kontynuacja "Króla Lwa" z 2019 roku, czyli nowej wersji "Króla Lwa" z 1994 roku. Zobaczcie, jak zapowiada się film, który wyreżyserował Barry Jenkins, twórca oscarowego "Moonlight".
 

O czym opowie "Mufasa: Król lew"?
"Mufasa: Król lew" to powrót do świata znanego z filmu "Król Lew" z 2019 roku. Szczegóły fabuły nie są znane. Wiadomo jedynie, że obraz ma zarazem kontynuować historię Simby, jak i opowiedzieć o życiu jego ojca, Mufasy.

"Król Lew" to remake kultowej animacji Disneya z 1994 roku. Tytułowy bohater, Simba, jest prawowitym następcą tronu po swoim ojcu – Mufasie. Jednak nie wszyscy mieszkańcy królestwa zwierząt cieszą się z jego narodzin. Następcą Mufasy był bowiem dotąd jego brat – Skaza, który nie zamierza tak łatwo oddać władzy. Knując spisek i posuwając się do zdrady, doprowadza on do tragedii, w wyniku której to jemu przypada w udziale tron. Simba zostaje wygnany. Z pomocą dwójki nowych przyjaciół zamierza jednak odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości.
  
Scenariusz "Mufasy" napisał Jeff Nathanson, autor fabuły pierwszego "Króla Lwa". Film wyreżyserował Barry Jenkins, zdobywca Oscara za "Moonlight".

"Mufasa: Król lew" trafi do kin przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia, 20 grudnia.

"Mufasa: Król lew" - zobaczcie zwiastun filmuPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones