"M3GAN 2.0" powstaje w reakcji na na ChatGPT? James Wan mówi o "uniwersum sztucznej inteligencji"

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22M3GAN+2.0%22+powstaje+w+reakcji+na+rozw%C3%B3j+AI-152672
"M3GAN 2.0" powstaje w reakcji na na ChatGPT? James Wan mówi o "uniwersum sztucznej inteligencji"
Od premiery "M3GAN" nie minął nawet rok, a relacja między człowiekiem a sztuczną inteligencją zdążyła w międzyczasie rozwinąć się dynamicznie. Temat AI coraz częściej obecny jest też w kinie: nawet Ethan Hunt stawił czoła sztucznej inteligencji w ostatniej części "Mission: Impossible". James Wan, producent filmu o zabójczej lalce, zdradził, że sequel rozwinie temat AI.

"M3GAN 2.0" zgłębi "uniwersum sztucznej inteligencji"

W wywiadzie dla "Empire Magazine" James Wan zdradził, że kontynuacja "M3GAN" jest w przygotowaniu, ale jeszcze za wcześnie, by wchodzić w szczegóły fabuły. Reżyser zdradził jednak, że rozwój sztucznej inteligencji i popularyzacja takich narzędzi jak ChatGPT znajdzie swoje odzwierciedlenie w filmie.

Jesteśmy na wczesnym etapie, ale M3GAN wróci ze zdwojoną siłą. Pierwszy film pojawił się w idealnym czasie i zdecydowanie zgłębimy temat (obaw wokół AI) w drugiej części. Rozwijamy nasze uniwersum sztucznej inteligencji, ujawnił Wan.

Czy słowo "uniwersum" sugeruje jakieś potencjalne spin-offy? Czy Wan zamierza zbudować wokół zabójczej lalki świat podobny do tego, jakim otoczył serię "Obecność"? Czas pokaże.

"M3GAN" - zwiastun
"M3GAN 2.0" – sequel w przygotowaniuProjekt o tytule "M3GAN 2.0" ma pojawić się na ekranach 17 stycznia 2025 roku. Scenariusz filmu stworzy Akela Cooper, która również napisała "M3GAN". Na ekranie zobaczymy także gwiazdy hitowej produkcji, Violet McGraw i Allison Williams. Druga z nich była producentką wykonawczą filmu. Sequel uczyni z niej pełnoprawną producentkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones