TYLKO U NAS!!! Ponad 100 nowych zdjęć do "Elizabeth: Złoty Wiek"!

Informacja nadesłana przez dystrybutora / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/TYLKO+U+NAS+Ponad+100+nowych+zdj%C4%99%C4%87+do+%22Elizabeth%3A+Z%C5%82oty+Wiek%22-38540
Filmweb.pl jako jedyny serwis w Polsce oraz pierwszy na świecie serdecznie przedstawia najnowszą serię ponad 100 zdjęć do najnowszego filmu z Cate Blanchett - "Elizabeth: Złoty wiek" do których obejrzenia serdecznie zapraszamy.

(kliknij, aby powiększyć)


Film jest Kontynuacją "Elizabeth" Shekhara Kapura z 1998 roku, który również i przy tym obrazie stanął za kamerą. W roli głównej wystąpi oczywiście Cate Blanchett, która po raz kolejny wcieli się w postać królowej Elżbiety I. Dodatkowo w dramacie wystąpią Geoffrey Rush, Tom Hollander, Jeremy Barker, Clive Owen oraz Samantha Morton, która wcieli się w postać Marii królowej Szkotów.

(kliknij, aby powiększyć)


Pierwsza część filmu opowiadała o przemianie młodej kobiety w twardą i bezwzględną XVI-wieczną monarchini Królową Elżbietę I. Kontynuacja ma skupić się relacjach rodu Tudorów z Sir Walterem Raleighem i romansie królowej ze słynnym podróżnikiem. Mamy rok 1585, rządząca przez ponad trzy dekady Elżbieta nadal musi stawiać czoło rządnym jej tronu oprawcom. Jednocześnie w Hiszpanii Król Filip II (Jordi Molla), wspierany przez Kościół w Rzymie, próbuje za wszelką cenę pozbawić tronu "heretycką" Królową i odbudować chrześcijaństwo w Anglii.

(kliknij, aby powiększyć)



Scenariusz napisali współtwórcy pierwowzoru - William Nicholson, który stworzył również scenariusz do "Gladiatora" i Michael Hirst. Scenografię do filmu stworzył Guy Hendrix Dyas, który pracował już przy takich filmach jak "Nieustraszeni Bracia Grimm", "Superman: Powrót", "X-Men 2", jak również jest odpowiedzialny za scenografię w nadchodzącej czwartej części przygód "Indiany Jonesa". Zdjęciami do filmu reżyser obarczył Remi Adefarasina ("Był sobie chłopiec", "Scoop - Gorący temat" czy "Amazing Grace").

(kliknij, aby powiększyć)


Pełną galerię ponad 130 zdjęć można obejrzeć klikając TUTAJ. Serdecznie polecamy.

Niestety na polską premierę przyjdzie nam trochę poczekać, ponieważ planowana jest na 11 stycznia 2008 roku.