Ten film twórca "Raidu" nakręcił w 2021 roku. Nie zobaczymy go w tym roku

World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ten+film+tw%C3%B3rca+%22Raidu%22+nakr%C4%99ci%C5%82+w+2021+roku.+Nie+zobaczymy+go+w+tym+roku.+Gwiazd%C4%85+jest+Tom+Hardy-155753
Ten film twórca "Raidu" nakręcił w 2021 roku. Nie zobaczymy go w tym roku
źródło: Getty Images
autor: Anthony Harvey
Mamy bardzo złą wiadomość dla fanów Toma Hardy'ego i Garetha Evansa. Nie spełni się Wasze życzenie, by w tym roku obejrzeć film "Havoc". Jego premiera znów została przesunięta. Tym razem na 2025 rok.

"Havoc" - film z 2021 roku, którego dotąd świat nie widział"Havoc" to film, który powstał dla platformy Netflix. Jego reżyserem jest Gareth Evans ("Raid"), a gwiazdą Tom Hardy ("Mad Max: Na drodze gniewu"). W obsadzie są również: Forest Whitaker, Luis Guzman i Timothy Olyphant.


Zdjęcia do filmu zakończyły się w październiku 2021 roku. Mimo to do dziś "Havoc" nie został pokazany światu.

Pod koniec 2022 roku Evans twierdził, że wciąż pracuje nad ostateczną wersją filmu i w tym celu potrzebne będą niewielkie dokrętki. Te zostały zrealizowane w 2023 roku. Mimo to film wciąż nie trafił na platformę Netflix.

Na początku kwietnia tego roku pojawił się promyk nadziei. Ujawniono, że "Havoc" będzie miał swoją premierę pod koniec roku.

Teraz portal World of Reel twierdzi, że ta data nie zostanie dotrzyma. Powodem jest to, że Gareth Evans i gwiazdy "Havoca" wracają na plan. Wkrótce w Walii realizowana będzie nowa porcja dokrętek.

O czym opowiada "Havoc", tego do końca nie wiadomo. Jedyny opis, jaki posiadamy, jest jeszcze sprzed rozpoczęcia zdjęć do niego w 2021 roku. Wtedy mówiło się, że akcja filmu rozgrywa się po katastrofie, jaką skończyła się transakcja narkotykowa. Posiniaczony detektyw musi przetrwać w kryminalnym półświatku, aby uratować syna polityka. Po drodze odkrywa potężną sieć korupcji i intryg oplatającą całe jego miasto.

Zwiastun serialu "Gangi Londynu"Ostatnim reżyserskim projektem Garetha Evansa pozostaje serial "Gangi Londynu" z 2020 roku. Jego zwiastun znajdziecie poniżej.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones