Operator telewizji kablowej Vectra planuje powiększyć zasięg telewizji cyfrowej w kolejnych miastach. Abonenci sieci jeszcze w tym roku mogą liczyć na nowe możliwości.
Jeszcze w tym roku użytkownicy telewizji cyfrowej w sieci Vectra będą mogli oglądać programy telewizyjne w standardzie wysokiej rozdzielczości HD. Z kolei w pierwszych miesiącach 2008 roku Vectra zamierza wprowadzić usługi wideo na żądanie, czytamy w Gazecie Prawnej.
Sieć Vectra, drugi co do wielkości operator kablowy w Polsce, ten rok planuje zakończyć z liczbą ponad 100 tys. abonentów telewizji cyfrowej. Do końca roku zasięg oferty powiększy się do około 20 miastach. Operator w rozwój planuje zainwestować ponad 100 mln złotych.