Wideo: Dornan i Mackie na tropie tajemniczego narkotyku

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Wideo%3A+Dornan+i+Mackie+na+tropie+tajemniczego+narkotyku-139348
Wideo: Dornan i Mackie na tropie tajemniczego narkotyku
W sieci zadebiutował pierwszy pełny zwiastun horroru sci-fi pt. "Synchronic" z Jamiem Dornanem i Anthonym Mackiem w rolach głównych. Reżyserami filmu są Justin Benson i Aaron Moorhead – twórcy "Endless" o braciach, którzy wracają do tajemniczej sekty, z której kiedyś uciekli. Naszą recenzję "Endless" możecie przeczytać TUTAJ.


Opis film "Synchronic":

Denis żyje w wymęczonym i wypalonym związku z żoną, która jest całkowicie pochłonięta opieką nad nowo narodzonym dzieckiem oraz trudnym dojrzewaniem osiemnastoletniej córki. Steve jest natomiast wiecznym singlem. Obu mężczyzn łączy nie tylko ciężka praca w nowoorleańskiej karetce, ale solidna męska przyjaźń. 

Podczas jednej ze zmian są oni świadkami serii nietypowych i niepokojących zgonów - natrafiają na rany zadane mieczem, zwęglone zwłoki czy ukąszenia węży. Z czasem okazuje się, że za niecodziennymi wydarzeniami stoi nowy tajemniczy środek zwany Synchronic. Syntetyczny narkotyk nazywany także "fake ayahuasca" powoduje odjazd tak niepowtarzalny, że wycieczki przez zakrzywioną, porąbaną i pełną halucynacji rzeczywistość mogą zakończyć się dotkliwymi obrażeniami, a nawet zgonem w prawdziwym życiu.

Film zadebiutował w 2019 roku podczas festiwalu filmowego w Toronto. Jego premiera w szerokiej dystrybucji planowana jest na 23 października. 
Udostępnij: