Will Smith zagra u twórców "Westworld" i "Fallouta"? To ma być coś o IA

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Will+Smith+zagra+u+tw%C3%B3rc%C3%B3w+%22Westworld%22+i+%22Fallouta%22+To+ma+by%C4%87+co%C5%9B+o+IA-156093
Will Smith zagra u twórców "Westworld" i "Fallouta"? To ma być coś o IA
źródło: Getty Images
autor: Matthias Nareyek
Kurz po "The Slap" sprzed dwóch lat najwyraźniej już opadł i Will Smith wraca do gry. Aktualnie można go oglądać w kinach w "Bad Boys 4", a w drodze są już kolejne projekty. Aktor podsunął podobno Jonathanowi Nolanowi i Lisie Joy, czyli twórcom "Westworld" i "Fallouta", pomysł na serial o IA, w którym chciałby zagrać. Rozmowy rozpoczęły się jeszcze przed premierą "Bad Boys: Ride or Die". Jak dotąd nie pojawiły się żadne szczegóły na ten temat.

Cierpliwie więc czekamy na rozwój wydarzeń. 

"The Slap" nie zakończył kariery Willa SmithaChociaż po uderzeniu Chrisa Rocka na gali oscarowej wydawało się, że Will Smith zapłaci za swoje uniesienie najwyższą cenę – ze współpracy z aktorem wycofał się m.in. Netflix, a on sam musiał zrezygnować z członkostwa w Akademii – czyli swoją karierą, po dwóch latach wszystko wydaje się wracać do normy. Smith bryluje właśnie na ekranach w "Bad Boys 4" i ogłasza m.in. przygotowania do "Jestem legendą 2". 

W jego imponującej filmografii znaleźć można dziesiątki znaczących ról, ale on sam wybrał niedawno swoją własną ulubioną. Okazało się, że Smith ceni najbardziej film "W pogoni za szczęściem" – więcej o tym można przeczytać TUTAJ:
Will Smith wybrał swój najlepszy film. To oparty na faktach dramat

Will Smith jest również jedną z większych gwiazd Hollywood. Film z jego udziałem przyniosły producentom ponad 9,3 mld dolarów. Do najbardziej znanych produkcji z udziałem aktora należą: "Dzień niepodległości", "Ja, robot", "Hitch", "Hancock", "Legion samobójców" i "Aladyn". W 2022 roku Smith otrzymał pierwszego w karierze Oscara za tytułową rolę w dramacie biograficznym "King Richard: Zwycięska rodzina".

"King Richard: Zwycięska rodzina" – zwiastun
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones