Woody Harrelson na czele wspaniałych Freak Brothers!

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Woody+Harrelson+na+czele+wspania%C5%82ych+Freak+Brothers-137638
Woody Harrelson na czele wspaniałych Freak Brothers!
Obsada "The Freak Brothers" skompletowana. W bohaterów animowanej adaptacji komiksu Gilberta Sheltona wcielą się Woody Harrelson, John Goodman, Tiffany Haddish oraz Pete Davidson.
 
GettyImages-1163189906.jpg Getty Images © Vittorio Zunino Celotto


Pasek komiksowy "The Fabulous Furry Freak Brothers" jest dziś otoczony aurą dzieła kultowego - powstał w 1971 roku jako krytyka establishmentu, oraz manifestacja skrajnej, kontrkulturowej wrażliwości. Później, z przerwami, był wydawany niemal przez kolejne ćwierć wieku. 

Podobnie jak w oryginale, w wersji serialowej będzie to opowieść osadzona w roku 1969 w San Francisco. Leserzy Franklin Freek (Harrelson), Fat Freddy Freekowski (Goodman), Phineas T. Phreakers (Davidson) wraz z wrednym i wulgarnym kocurem Kitty (Haddish) spędzają dnie na unikaniu wojskowego poboru, miganiu się od stałej pracy oraz zażywaniu narkotyków. Gdy jednak w toku akcji genetycznie zmodyfikowana marihuana wpędza ich w 50-letni letarg, budzą się w nowym świecie: zaawansowanej technologicznej utopii, po procesach zaawansowanej gentryfikacji i przejściu czwartej fali feminizmu. Jak sobie poradzą?

Serial, który zapowiedziano go na ubiegłorocznym Comic-Conie w San Diego, będzie liczył osiem 22-minutowych odcinków. Scenarzystami są Dave Krinsky i John Althschuler odpowiedzialni za "Dolinę krzemową". Zaś pilot jest już prawie gotowy i wkrótce będzie czekał na jesienną premierę.

 A Wy, czekacie?