Fantastyczna Czwórka ma już wroga? To gwiazda filmu "Kot w butach"

X / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Znany+z+cyklu+%22Kot+w+butach%22+Antonio+Banderas+jako+Galactus+w+widowisku+Marvel+Studios+%22Fantastyczna+Czw%C3%B3rka%22-150531
Fantastyczna Czwórka ma już wroga? To gwiazda filmu "Kot w butach"
Jak wiadomo, w 2025 roku do kin ma trafić widowisko Marvel Studios "Fantastyczna Czwórka". Choć oficjalnie o projekcie niewiele wiadomo, to w sieci można znaleźć sporo plotek na temat obsady i komiksowych postaci, które zobaczymy.

GettyImages-1475116166.jpg Getty Images © Aldara Zarraoa


Antonio Banderas i Mila Kunis w obsadzie? Kogo mogą zagrać w "Fantastic Four"?Najnowsze gorące plotki pochodząc z twitterowego konta MyTimeToShineHello, którego doniesienia w przeszłości potwierdziły się.

Jak możemy tam przeczytać Antonio Banderas ma szansę zagrać jednego z najsłynniejszych wrogów Fantastycznej Czwórki Galactusa. Podobno aktor, którego głos ostatnio słyszeliśmy w animacji "Kot w butach: Ostatnie życzenie", a wkrótce zobaczymy w widowisku "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia", prowadzi już rozmowy w tej sprawie.

Należy jednak pamiętać, że sama obecność Galactusa w filmie "Fantastyczna Czwórka" także nie została dotąd oficjalnie potwierdzona. Informacje o tym, że Galactus i Srebrny Surfer mają pojawić się w widowisku, trafiła do sieci na początku kwietnia za sprawą Jeffa Sneidera.

GettyImages-1441081765.jpg Getty Images © Momodu Mansaray


O tym, że Mila Kunis także może zagrać w "Fantastycznej Czwórce", mówi się od jakiegoś czasu. Do tej pory wskazywano ją jednak jako jedną z kandydatek do roli Sue Storm.

MyTimeToShineHello twierdzi jednak, że to nie jest prawdą. Kunis owszem ma szansę na angaż, ale do innej roli. Jakiej? Tego na razie MyTimeToShineHello nie ujawnia.

Podcast "Mam parę uwag" o filmie "Ant Man i Osa: Kwantomania"

Kim są Galactus i Srebrny Surfer?Galactus jest jedną z najważniejszych postaci stworzonych w czasach komiksowej Srebrnej Ery. To istota o boskich mocach, która zdolna jest wysysać całe planety z życiodajnej energii. W 2009 roku w rankingu IGN na największych komiksowych złoczyńców zajął piąte miejsce.

Srebrny Surfer jest postacią silnie powiązaną z Galactusem. Jest jego heroldem. Przyjmując tę rolę uratował swoją rodzinną planetę przed losem, jaki Galactus zamierzał jej zgotować.

Galactus i Srebrny Surfer pojawili się już na dużym ekranie. Było to w widowisku z "Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera" z 2007 roku. Co prawda Galactus pojawia się w dość niekonwencjonalnej formie. Było to spowodowane planami, by w pełni pokazać jego moc w planowanym spin-offie.

Z projektu jednak nic nie wyszło, ponieważ "Narodziny Srebrnego Surfera" zostały źle przyjęte przez fanów. Kosztujące co najmniej 130 milionów dolarów widowisko zdołało zarobić na świecie zaledwie 300 milionów dolarów. 20th Century Fox zdecydowało się więc przerwać serię.

Zwiastun filmu "Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones