AaliyahI

Aaliyah Dana Haughton

8,0
737 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aaliyah

Nie interesowałem się tą aktorka/piosenkarką, wczoraj oglądnąłem sobie Romeo must Die, bardzo mi się spodobała, dzisiaj z ciekawośći oglądam sobie strone na filmwebie, wchodze na profil Aaliyah i... SZOK, nie wiedziałem że ona nie żyje, tak jakoś ciężko mi się zrobiło, wielka szkoda :(

ChesterB

Mhm...mi też było ciężko jak się dowiedziałam o jej śmierci:( Pamiętam ten dzień-wtedy jeszcze jej nie znałam to za bardzo się tym nie przejęłam. Ale od tej chwili gdy w telewizji usłyszałam o tym, że Aaliyah nie żyje jakoś tak nagle zaczęłam interesować się jej osobą, pokochałam jej muzykę i doceniłam wielki talent. Dziś mogę powiedzieć, że Aaliyah jest moją ulubioną piosenkarką. Była jedyna w swoim rodzaju, miała w sobie to 'coś' co wyróżniało ją spośród innych wokalistek R'n'B. Uwielbiam ją i jej piosenki. Była wspaniałą osobą. Szkoda, że odeszła w tak młodym wieku-miała jeszcze całe życie przed sobą i ogromną karierę. Wieczne odpoczywanie racz Jej dać Panie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones