Agata Buzek

Agata Bronisława Buzek

6,9
9 629 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Buzek

Nie jest cukierkowa, więc ludziom nie podoba się. Cóż nie jest klasyczną pięknością, ale jest ciekawa i charyzmatyczna. To ten typ co pięknieje z podczas obcowania. Do tego aktorką jest bardzo dobrą, dlatego bardzo mnie dziwi ocena. Większość ocenia urodę, a nie aktorstwo. No cóż ale większość ludzi nie ceni indywidualności, ma być śliczna jak z kreskówki inaczej odpada. A to portal filmweb a nie boginiweb. To nie aktoreczka na 3 sezony.

sylbow

Nie oczekuj od kilkunastoletnich dzieci ( a mniemam, że dzieci neo są niestety w przewadze na tym forum) jakiejkolwiek inteligencji i umiejętności odróżniania: aktorstwo, a wygląd.

Oczywiście masz absolutną rację. Tym bardziej, że uważam, że Buzek wcale nie jest taka brzydka. Jest po prostu nietypowa i chuda. A a propos aktorstwa nie mam nic do zarzucenia.

sylbow

Na początku jej nie lubiłam - awersja bez przyczyny - jednak tak było do momentu zobaczeniu kilku filmów z jej udziałem. Po pierwszym musiałam się zgodzić z opinią, że jest dobrą aktorką, a po następnych zyskała moja sympatię.
Jest utalentowana i świetnie potrafi wyrażać/grać emocje. Co do urody się nie wypowiadam - zasada "o gustach się nie dyskutuje" to podstawa. Natomiast, wolę zdecydowanie oglądać ją niż szablonowe piękności o zdolnościach aktorskich kawałka drewna, co niestety dominuje w polskich serialach (przez grzeczność nie wymienię tytułów).

użytkownik usunięty
gosiaczekI_2

Nie gadajcie, że gra tak fantastycznie. Jedyne co z nią widziałem to kilka odcinków "Teraz albo nigdy" i na początku było ok, ale kolejne odcinki - beznadzieja!!!

użytkownik usunięty
sylbow

a tak w ogole to gdzie ona niby tak super gra? bo w tym serialiku 'teraz albo nigdy' jest strasznie irytujaca i sztucznie gra :/ a jak patrze na filmografie to same dubbingi.

sylbow

masz zupełną rację... przyznam szczerze, że mało widziałam filmów z Agatą, ale i tak twierdzę, że na pewno nie zasługuje na ocenę 4,6! bardzo podobała mi się jako Klara w "Zemście".

a co do urody- każdy ma swój gust, choć tak na prawdę wiadomo jaki w dzisiejszych realiach jest stereotyp słodkiej, ładnej dziewczyny...a pani Agata do niego po prostu nie pasuje, stąd ta niska ocena... według mnie może ona nie jest najpiękniejszą aktorka stulecia (jest strasznie chuda), ale całokształt ogólnie fantastyczny.
a te niskie oceny to z całą pewnością od nastolatków, którzy naoglądali się filmów z pannami Duff i Lohan, albo od zagorzałych przeciwników serialu "Teraz albo nigdy".

sylbow

Ci, co nie wierzą w jej umiejętności aktorskie niech obejrza 'Zemstę' - sam Wajda powiedział w którymś z wywiadów, że od dawna ją obserwował, tylko nie widział roli idealnej dla niej.
Uroe ma po prostu oryginalną i nieprzeciętną, mi się np. podoba (no, może nie tak bardzo na tym zdjęciu, które teraz jest).
Złożę się, że nie jest kolejną cukierkowa laleczką w polskim show-biznesie, ale inteligentą indywidualistką.
A ocena? Nie no, 'żal d**ę ściska', jak widzi się takie coś. Ocenenami na filmwebie w ogóle się już nie przejmuję. Niektórzy to już dają '1, tak dla zasady'. Żałosne.

black_peace

Moż enie każdy się zgodzi ale uroda żadko kiedy idzie w parze z talentem.A Agata nie jest brzydka tak naprawdę.A ci aktorzy (aktorki) , którzy są bożyszczami nastolatek i amantami itp nie maja talentu.

użytkownik usunięty
IKnowWhatYouAre

Mi osobiście aktorstwo pani Agady bardzo się podoba. Umie zagrać dobrze i to prawda, że nie jest sezonową aktorką. Bardzo mi się podobała jej najnowsza rola w "teraz albo nigdy". Ma bardzo ciekawy głos i bardzo lubie go słuchać w dubbingowanych filmach. A co do urody, to poprostu nie ma klasycznej urody, ale nie można powiedzieć, że jest brzydka!

Uważam że Agata jest świetną aktorką. Chociażby w 3 siostrach, zakochałam tam się w Niej. I myśle że nie należy patrzeć tylko na serial bo trzeba zarabiac ;) Polecam to przedstawienie w teatrze Polonia w Warszawie.
Pozdrawiam.

Blair_7

Ja też o Agacie nie miałam żadnego zdania dopóki nie poszłam do Polonii na 3 siostry, powaliła mnie swą grą, znokautowała swoje koleżanki, mimo że jej rola nie była pierwszoplanowa, to właśnie ją zapamiętałam, od tego czasu szanuję ją jako aktorkę i czekam niecierpliwie na Rewers, może mówię na wyrost, ale czuję, że zasłużenie dostała Lwa, patrząc na te krótkie zajawki z filmu. Także do wszystkich tu krytykujących liczy się aktor, a nie jego powłoka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones