Agata Buzek

Agata Bronisława Buzek

6,9
9 627 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Buzek

j.w.
skutecznie przyczyniła się do zepsucia klimatu w filmie
ta parszywa flądra, brzydka jak cholera dość, że nie potrafi grać to przez nią Statham musiał nazwać ją pięknością, co było zrobione na siłę

negroz

Oczywiście to twoja ocena i na całe szczęście nikt nie musi się z nią liczyć :)

negroz

zgadzam sie z negroz!!!!!!!
Padaka!!!!
Zakonczyc kariere tego paszkwila!!!!!!!!!!!

negroz

Znana przez ojca. Jakiś tam talent posiada, ale zdecydowanie poniżej poziomu by zagrać obok Statham'a. Nigdy nie oceniam ze względu na wygląd, ale w "Kolibrze" po prostu nie da rady oglądać jej. Ni dało sie innej polskiej aktorki wybrać? Serio?

Gogetta

Tak, z pewnością Jerzy Buzek załatwił jej rolę w tanim filmie akcji. ;) Nie byłem fanem talentu Agaty Buzek do czasu obejrzenia "Rewersu". I niestety dla wypowiadających się w tym wątku to właśnie ta pani, a nie do bólu schematyczny Statham ma bliżej do bycia aktorem przez duże A.

adamcpdst

W końcu jakaś rozsądna wypowiedź w tym wątku. Tylko w internecie można bezkarnie pod śmiesznym pseudonimem kogoś nazwać "parszywa flądra" tylko dlatego, że nie pasuje do jego wyobrażenia o piękności.

JacekSzulc

Chodzi o wiarygodność.
Nie każdy nadaje się do grania każdegokolwiek.

negroz

Buzek zna się lepiej na aktorstwie niż ty na ortografii i gramatyce. Co to jest "każdykolwiek"?

negroz

Nie każdy może być krytykiem
/ja też?

adamcpdst

Otóż to kolego, to jego kopnął zaszczyt zagrania u jej boku.

Gogetta

Dla niedoinformowanej gimbazy:
AGATA BUZEK ZACZEŁA GRAĆ W FILMACH ZANIM JEJ OJCIEC JERZY ZOSTAŁ PREMIEREM

giovanni50

Ale nie wcześniej niż on zaczął działalność polityczną... . Masz rację gimbaza może nie posiadać informacji o tym, że karierę polityczną robił już w 1980. A mógł zostawić córkę za granicą a nie z nią wracać, po co jej role w kraju załatwiać. Zawsze będą kręcić gdzieś jakiś film o zombie. I to była by dla niej idealna rola. Nie potrzebowała by ani grać ani charakteryzacji.

negroz

Była świetna, niczego nie zepsuła, to właśnie Ona była perłą w tym filmie.

jokris

Zgadzam się. Racja, nienależy do tych z pięknym wyglądem, ale lurde ... jakby w koli rze zagrala jakas super piekność to film by odrzucał...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
rock79

Za to Ty jak zgaduję mając czelność zacytować coś takiego - jesteś krytykiem filmowym czy tylko taką postawą próbujesz zatuszować swoją frustrację życia codziennego pełnego kompleksów?

negroz

Taką postawą próbuję zatuszować swoją frustrację życia codziennego pełnego kompleksów.

negroz

tu nie chodzi tylko o urodę ale grę aktorską która jest w jej przypadku współmierna do urody. Koliber to doskonały przykład na to iż jest słabą reklamą naszych pięknych krajanek

ruski011

A ja uważam, że w Kolibrze zagrała bardzo dobrze. Wg mnie nie trzeba być klasyczną pięknością żeby posiadać urok czy mieć "to coś", zresztą to już kwestia gustu, ale uważam, że za grę aktorską powinna być doceniona. I nie potrzebuje skandali jak np. Bachleda-Curuś, żeby poznali ją poza Polską

Aviaa

Przepraszam, a z jakiego to hollywoodzkiego filmu jest znana ABC? :)
Bo może coś mnie ominęło?

negroz

Pomijając kompletnie kwestię urody (każdego można odpowiednio "zrobić" ale bez otoczki komputerowych programów i makijażu nie powala na kolana), a wracając do tematu "Kolibra" - schrzaniła swoją rolę. Jej gra aktorska i postać kompletnie mnie nie przekonała (co w sumie niemile mnie zaskoczyło, generalnie miałam o niej lepsze zdanie). Ten sam idiotyczny wyraz twarzy bez śladu emocji.

Kisamcia

Jeszcze tak sobie dodam: porównywać Buzek do Bachledy-Curuś to jak porównać gówno do czekolady (oczywiście Buzkowa jest w tym wypadku czekoladką). Zgadzam się też z opinią, że gdyby Cristinę zagrała jakaś super dupa 3000, to film kompletnie straciłby na wartości (i faktycznie taka postać cholernie by irytowała). Generalnie życzę jej jak najlepiej, jako jedna z niewielu polskich aktorek naprawdę się rozwija.

negroz

Straszna jest. Brzydal taki że bleeeee

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones