Agata Buzek

Agata Bronisława Buzek

6,9
9 629 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Buzek

Specjalnie wygrzebałem z bugmenot jakiś login do filmwebu bo nie przejść
obojętnie obok tak niskiej oceny tej aktorki. Rozumiem, że nie każdemu musi
się podobać jej specyficzna uroda ani nie każdy musi lubić jej ojca.. Ale
skąd na filmwebie wzięło się tyle zakompleksionych dzieci neo zbijających
jej ocenę do tak niskiego poziomu bez jakichkolwiek sensownych argumentów.
Bo nie uwierzę, że ci użytkownicy mają reprezentować filmweb...
A co do urody to mi osobiście typ urody Agaty Buzek się naprawdę bardzo
podoba. Choć jak wspomniałem rozumiem, że wiele osób może mieć inny gust.
Ale sformułowaniami typu "kosmita", "odrażająca uroda", "najbrzydsza osoba
w kraju" może walnąć chyba tylko jakiś idiota z mózgiem wypranym przez
świerszczyki...

nieznany106

Zupełnie nie rozumiem tego po co zakładałeś ten temat. Każdy ocenia po swojemu grę aktorską wszystko, a przynajmniej większość jest tutaj amatorów i trudno jest ocenić sprawiedliwie kto jest najlepszy a kto najgorszy. Ja też uważam że Pani Buzek jest dobrą aktorką, dałam jej 6/10. Ale musisz zrozumieć że nikomu nie da się narzucić swojego zdania, możesz uważać że jest najlepsza na świecie a jak komuś się nie podoba to się już nie spodoba i dla ciebie specjalnie zdania nie zmieni, wiem że szkoda ale tak niestety jest. A co do urody to zależy co się komu podoba, mnie się Pani Agata nie podoba, ale mam po prostu inny gust:) pozdrawiam

nieznany106

Zgadzam się z tobą. Agata to jedna z niewielu naprawdę magnetycznych aktorek młodego pokolenia. Tyle, że ona wykracza ponad archaiczne i kiczowate poczucie estetyki przeciętnego Polaka. Ja bardzo chcę obejrzeć "Rewers" właśnie ze względu na Agatę i p. Jandę.

nieznany106

Zgadzam sie, jedna z najbardziej wyrazistych aktorek Polskiego Mlodego
Kina!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones