Agata Buzek

Agata Bronisława Buzek

6,9
9 562 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Buzek

przecież ona jest świetną aktorką!! i nie mówie tu tylko o roli w serialu ,,taraz albo nigdy" bo pewnie większość z tych co wystawiają takie oceny oglądali tylko ten serial z jej udziałem :/ Albo ci co piszą o tym że jest brzydka!!! przeciez uroda nie ma zadnego znaczenia w tym czy jest sie dobrym aktorem czy nie! :/ W ogóle to ona jest piękną kobietą! Ma piękną bladą cere, (wiekszosc z was chcialaby taka miec) jest chudziutka, wyglada młodo! wiekszosc z matron ktore zawsze pisza o kims ze jest brzydki, nie dorasta jej do pięt...

remedios1969

Właśnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To jest jedna z lepszych Polskich aktorek.

Katie_Cassidy_2

Dokładnie to jedna z najlepszych polskich aktorek młodego pokolenia! Dziwi mnie ta mota szczególnie jak widzę że taka słaba aktorka jak Marta Żmuda Trzebiatowska ma notę powyżej 7.

remedios1969

Rozwija się i to jest duży plus, niektóre jej role bardzo mi się podobały, ale do niektórych mam zastrzeżenia. Ocenę zawsze można zmienić. Jeśli mnie czymś zachwyci, to dam wyższą :)

Jeśli chodzi o wygląd, to nie biorę tego pod uwagę, wystawiając oceny; poza tym zawsze uważam, że lepiej być niepowtarzalną i nawet daleką od tzw. ideału niż piękną, ale pospolitej urody. Nie jest powalająco piękna, ale nie ma się czego wstydzić. Przynajmniej nie wyretuszował jej żaden chirurg.

użytkownik usunięty
remedios1969

Bardzo utalentowana aktorka. A że niezbyt pociągająca? Ja też jestem niezbyt pociągający, a aktorem byłbym kiepskim, więc i tak wygrywa ze mną 1:0 :)

remedios1969

odpuszczam wam wasze grzechy ludzie nieświadomi -,-
ona jest tragiczna!

LoveKiller

Uwielbiam takie "merytoryczne" wypowiedzi... Żeby dać 1/10... W ilu filmach ją widziałaś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones