Agnieszka Chylińska

6,6
230 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Agnieszka Chylińska

Lubię Agnieszkę za jej ciekawą osobowość oraz za to ,że podczas przesłuchań " Mam talent" szanuje uczestników. Jestem fanką niegdyś O.N.A. a najlepsza piosenka to "Niekochana"

mmoniao17

Też lubię ją za wizerunek medialny :) Nie wydaje ci się, że w tej 5 edycji MAM TALENT przypadkiem jej się nudzi???? Co do NIEKOCHANEJ masz rację, bo to jest niezwykle osobista piosenka :)

Dark44

Szanuje, szanuje :)... zdarzaja jej sie sakrazmy, ale jest wporzadku. Za "niekochana" akurat za bardzo nie przepadam. Chyba dlatego ze jest troche "wyswiechtana", przez to ze jest kawalkiem promujacym album- co za tym idzie w nieco lajtowszym klimacie niz reszta utworow z plyty. P.S.......... DARK moglabys sie odezwac do mnie na gg: 9044083? Chcialem Ci napisac prywatna wiadomosc, ale cwaniaczki sie zcwanili ze trzeba miec jakies punkty do wysylania mesedży, niby zeby chronic uzytkownikow przed SPAMEM... taaaaaaa

wojteck

Ja niestety nie posiadam GG :( Mogę podać maila, jakbyś chciał: darkside-69@.tlen.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones