Agnieszka Chylińska

6,6
230 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Agnieszka Chylińska

i pomyśleć, że człowiek płacił ciężkie pieniądze by zobaczyć O.N.A. w akcji...<kurtyna milczenia>

użytkownik usunięty
W_B_B__Beaver

A co żałujesz tych wydanych pieniędzy?

a żebyś wiedział, że żałuję, kiedyś byłem dumny z uczestnictwa w koncertach O.N.A., teraz czuję się mówiąc średnio ładnie - w......y :/

W_B_B__Beaver

To te koncerty na przestrzeni lat się w czymś zmieniły, że czujesz się "w...y"?

grafoman

a to O.N.A. dalej koncertuje ?? chyba nie bardzo, kiedy przypomnę sobie powera jakiego na scenie dawali Chylińska i Skawiński a popatrzę teraz jak łysy Skawiński z tatuażem na głowie śpiewa "nasze rande vous" a ten ziomek z tyłu za nim na stojaka frywolnie uderza w bęben to aż mi się gęsia skórka robi, co do klipu Chylińskiej to już wogóle szkoda słów...

W_B_B__Beaver

masz absolutna racje ...

ambershine

ja sie nie zgodze... o.n.a to jest legenda, dalej lubie posluchac sobie ich plyt...ale rozumiem, ze i Skawinski i Chylinska poszli w taka strone, jaka im pasowala...ich sprawa... ale to absolutnie nie uwlacza' renomie' i powerowi, jaki mialo o.n.a

domisku 24

zgadza się O.N.A. to zupełnie inna historia, jeden z najlepszych zespołów trzeba to potrafić rozdzielać.

mj_rock

Cóż, zostaje nam słuchać piosenek O.N.A, którego nigdy nie powróci- niestety mam taką wizję na przyszłość.... Agnieszka mogła robić takie hity np. jakie Nosowska robi i tyle, ale widać, że Agnieszce pewnie nie odpowiadałby ten pomysł, więc nic z tego nie zostanie... W wywiadzie dla Glamour wypowiedziała się, że być może nagra nawet muzykę bluesową...

Dark44

moim zdaniem to bardzo fajnie, że chce spróbować różnych rzeczy. ma warunki wokalne, więc chętnie bym ją usłyszała np. w bluesie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones