Alexander KochV

6,9
837 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexander Koch

Chłopak tak przystojny, że napatrzeć się nie można, ale w "Under the dome" gra jak jedna wielka kłoda. Szkoda, bo
bardzo przyjemnie się go ogląda jeżeli chodzi o kwestie wizualne ;p

xnightx

Czy ja wiem, wg mnie jest ok, jest dosyć creepy a o to chyba właśnie chodziło, nie? Fanatic boyfriend.

Nekori

Jak dla mnie to też jest wystarczająco przekonujący jako psychol w "Under the dome". Właśnie taki nienachalny jest: niby wszystko pięnie i ładnie, ale nie wiadomo co się w tym chorym łbie nowego wykluje ;-)

xnightx

Moim zdaniem niezle gra , jest przekonujący;) czego nie można powiedzieć o dziewczynie która gra norrie...sztucznosc jej gry aż mnie czasem boli...

użytkownik usunięty
xnightx

Mi się za to wizualnie podoba średnio, ale moim zdaniem gra nieźle.. Ja się na przykład trochę boję jak go widzę na ekranie heheh:D

xnightx

Nie zgodze się. Według mnie gra świetnie . Charakter jego roli tak mocno kontrastuje ze śliczną buzką ;D

Oliluuuuu

cudownie popaprany w serialu :) i bardzo go lubię jako Juniora :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
eowine

rzeczywiście jesteś nienormalna, ale o gustach się nie dyskutuje...

xnightx

Jest atrakcyjny nie przeczę i uważam że jest świetny w under the dome. Ma w oczach to szaleństwo i psychozę :D i ze zniecierpliwieniem się czeka co nowego zrobi lub kogo zastrzeli :D

użytkownik usunięty
Magi6

Dokładnie! Na początku uważałam, że kiepsko gra, ale w sumie jakby nie patrzeć to musi grać takie przystojnego chłoptasia ze zrytą psychą i to mu nieźle wychodzi. Poza tym jest na co popatrzeć więc nie wiem na co ludzie narzekają. :D

Ludzie zawsze narzekają i nigdy się ich nie zadowoli :D

xnightx

Alexander Koch idalnie pasuje do roli Juniora w "Uder the dome" :) Mało kto przeczytał książkę, ale tam z tego co pamiętam miał być niepokojący, przystojny do nieprzytomności i walnięty... Poza tym jest cholernie słodki :PPP

xnightx

zgadzam się przystojny młodzieniec.........

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones