Allan HydeI

5,4
185 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Allan Hyde

Pojawił się na razie w jednym odcinku i już normalnie chcę go więcej! To będzie rewelacyjna postać! Już nie mogę się doczekać następnych odcinków! Taki dziki jest :D

sloneczko161

zgadzam sie - lepszego wampira jeszcze nie widziałem:)

sloneczko161

Świetny jest w swojej roli w True Blood! Wreszcie ktoś pasujący do swojej roli w tym serialu, no nie licząc Erica :D Mam nadzieje że go będziemy mogli często widzieć od tej pory!

sloneczko161

tia.... babeczki się ucieszyły, ja też ;) i co? dość zaskakująca niespodzianka, cholerny świat, jak się ktoś wreszcie pojawi na kim można oko zawiesić i popodziwiać od razu robią z niego trupa ;)

k0chanka

Właśnie obejrzałam 9 odcinek i aż się popłakałam! On tak pięknie mówił ;p ale jaki on śliczny :D kurde a miałam nadzieję, że jeszcze będzie przed następny sezon!

sloneczko161

ja też się wzruszyłam na koniec 9 odcinka :) a rzadko mi się to zdarza :)
super aktor , i całkiem przystojny :D szkoda że tak krótko był TB .:(

Pozdrawiam :D

wercia003

witam w klubie :) ciezko bylo sie nie wzruszyc na koncowce 9 odcinka :) byle jak najwiecej takich aktorow :) pozdrawiam

lodowa88_88

On i Eric byli niesamowici razem xD Szkoda, że tak szybko go uśmiercili :( mogliby dać go jeszcze we wspomnieniach trochę :P

k0chanka

Zgadzam się ;P Jak zobaczyłam go po raz pierwszy , gdy ratował Sookie - pomyślałam ,,OMG!" ... 2 odcinki dalej i sam się zabija ! Dramat !!!
PS. Ja też ryczałam !

sloneczko161

Uważam, że w TB grał super! jeśli chodzi o końcówkę 9 odcinka to się poryczałam! ;)

MiLusSia

9 odcinek drugiej serii? Przed chwilą obejrzałam koniec 7 odc. i on jest tam taki piękny! ;) Ładny wampirek, nie ma co ;D

sloneczko161

zgadzam sie, świetnie zagrał :) i aż miło patrzeć xd słuchać z resztą też :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones