Amy AdamsIII

Amy Lou Adams

8,2
72 209 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amy Adams

To ma być perwsze miejsce? To jakiś żart?
Kto to w ogóle jest? Pierwszy raz na oczy widzę.

Stilnes

No to nie ma się czym chwalić.
Dziewczyna nominowana dwukrotnie do Oscara i to w ostatnim czasie.
Aktorka, która może pochwalić się zarówno talentem aktorskim, jak i umiejętnościami wokalnymi.

Przypuszczam, że szanowny użytkownik postawił '1' aktorce, którą jak sam stwierdził widzi pierwszy raz na oczy? Mylę się?

h_anka

Szanownej pani także nie znam, ani z widzenia ani ze słyszenia.
Zdziwiło mnie to, że mało znana (przynajmniej dla mnie) aktorka jest 1# w rankingu. No cóż. Oceny nie wystawię to jasne - jakby ktoś miał pretensje że rzekomo 1 wystawiłam.

Nannerl13

A co w tym dziwnego? Średnio raz na dwa tygodnie zdarza się taka sytuacja, że osoba po przekroczeniu 1100 głosów wpada do czołówki.
Wysoka ocena związana jest z tym, że wcześniej podstronę o danej osobie odwiedzali wyłącznie użytkownicy, którzy widzieli jakąś produkcję z aktorką/aktorem i chcieli ją pozytywnie ocenić.

I proszę wybaczyć oskarżenia dotyczące wystawiania negatywnych ocen, ale proszę też zrozumieć moje niezadowolenie związane z faktem, że od lat aktorka nie mogła doczekać się 1100 głosów, a tu nagle w ciągu jednego dnia przybywa jej kilkadziesiąt głosów a ocena spada o 0,4. Nie jest to przecież związane z tym, że nagle wszyscy zobaczyli nieciekawą produkcję z panią Adams i postanowili negatywnie ocenić jej kreacje aktorskie.

h_anka

Tak, mylisz się. Jak czegoś/kogoś nie znam to nie oceniam.

Stilnes

W takim razie przepraszam za wyciągnięcie błędnych wniosków.

użytkownik usunięty
Stilnes

Znana aktorka i po raz pierwszy na oczy widziana... naprawdę nie potrzeba wielu filmów oglądać, żeby ją zobaczyć! Przy samej Meryl grała. To już wystarcza.

Stilnes

To się nie znasz na kinie. Ono naprawdę nie kończy się na Ledgerze i jego kreacji Jokera.

Filo_20

No tak.
Sprawdziłem jej filmografię i okazało się że kilka jej filmów nawet widziałem. Jednak żaden nie zapadł mi w pamięć. Ani żadna jej rola.
Co wcale nie znaczy że uważam ją za złą aktorkę.
Po prostu niegodną pierwszego miejsca (a właśnie tedy zwróciłem na nią uwagę).
Tyle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones