Andrzej Wajda

Andrzej Witold Stanisław Wajda

7,5
7 773 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Andrzej Wajda

Filmy znają wszyscy ze szkół. Spoko, szkoły przyjdą, jak to powiedział wielki mistrz. Czekam na film
o Bolku. Zbije kasiorę na głupich polaczkach co to w życiu nie mieli książki historycznej opartej na
istniejących źródłach, ale i tak wiedzą lepiej, no bo w końcu jak to! Po co czytać? Moja prawda
najmojsza! Tak jak mówi TV i władza, tak jest. Oraz na - co smutne - młodych dzieciach, co to
zmuszane są na wycieczki, a czasami nawet robi im się kartkówki z tych "dzieł"

Oszczędź wstydu propagandzisto.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mate21

Otóż to. Fakty historyczne już dawno pokazały kim jest/był Wałęsa aka TW Bolek. On sam się przyznał, choć z typowym dla siebie niezrozumianym bełkotem później próbował się wybronić. Wspominał u Lisa, że Kwacha mu podesłali jako agenta. Wiele kwiatków Bolek samemu zasadził. Nawet w Nessweku pisali, że Bolek = Wałęsa. A skoro i oni, to już chyba gorzej być nie może dla naszego człowieka z "nadzeji" jak to napisał pewien prezydent.

Dasot

Pokemonie, nie wypowiadaj się na temat historii. W twoim wydaniu to fikcja.

marscorpio

"Prócz tego, analfabeto, naucz się rozpoznawać litery","Tak to jest z bezmózgami." Po czym piszesz "Wiem. Ale co mi pozostało? Poddać się? Pogodzić z chamstwem i głupotą?"
I gadzie twa kultura trollu?Tak jak napisałeś, człowiek staje się taki, z jaką sztuką obcuje.Ty obcujesz ze sztuką Wajdy i stałeś się zwykłym trollem internetowym i do tego z brakiem kultury.

pokemon227

Kulturalny to jestem wobec tych, których szanuję. Ty na mój szacunek nie zasłużyłeś, wprost przeciwnie. Nie godzę się na twoje chamstwo i twoją głupotę, skoro już nawiązujesz do mojej wypowiedzi. Zasmrodziłeś tylko forum. Fuj!

marscorpio

Skoro taki kozak, to idź na ulice dresiarzy powyzywaj od idiotów i debili.Może wreszcie nauczył byś się kultury, skoro rodzice nie nauczyli.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ralph_S_

"śmieć śmie się wypowiadać"-to plagiat z Bolka i prawem zastrzeżone!
do nas masz pretensje,że sprzedał swoje ideały?jeśli poczuł misję popierania władzy to ponosi tego konsekwencje

dorota70760

o czym Ty gadasz, zmień forum na jakieś bagno polityczne.

Ralph_S_

bagno polityczne z kultury to tworzą reżyserzy i aktorzy włączający się w akcje popierające władzę Wajda Nehrebecka Bończak
kiedyś był Komitet Obrony Robotników dzisiaj Komitet Obrony Prezydentów!

dorota70760

Mój przyjaciel Hachiko extra film ;)

Ralph_S_

extra-lepszy od Szpicla Bolka

dorota70760

a oglądałąś Bolka ?

Ralph_S_

obraziłeś mnie

dorota70760

;) hłehłehłe

Dasot

Wygląda na to, że już w 2013 miałem rację odnośnie towarzysza bolkowskiego.

Dasot

https://www.youtube.com/watch?v=xxYGv4dTny8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones