Anna Wendzikowska

5,4
674 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Wendzikowska

A przede wszystkim wyjątkowo pozytywna. Zawsze uśmięchnięta. Wydaje się, że kocha świat i ludzi.
Podziwiam.

vicky69

Gdy udziela wywiadów to zawsze ma idealnie tępy wyraz twarzy jakby miała umysł nieskalany żadną głębszą myślą. Natomiast kiedy coś wyartykułuje to żadne wątpliwości w tej materii już nie pozostają.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
funkadelic

leć na pudelka bo tam właśnie wyśmiewają twoją drugą miłość Natalię Siwiec.

co do mnie: wolę być inteligentnym onanistą niż zidiociałą lalą jak Wendzikowska lub jej skretyniałym obrońcą (miałem napisać "entuzjastą", ale jakoś do zera to nie pasuje)

the_men_from_okinawa

tandetna riposta od tandeciarza, widac tak jak cienko zaczales te swoje wypociny, tak i dalej 3masz ten poziom.

Heheh ty i inteligetny, toż to raczy zachaczac o absurd, zwazywszy na to w jak prostacki sposob sie poslugujesz slowem pisanym i jak zidiociale sa te twoje proby dyskredytowania osoby, ktorej nawet nie znasz.
Do zera, czyli twojej osoby wybitnie pasuje znany cytat Jean Cocteau:

Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia

Takze skoncz poglebiac te traume :)

funkadelic

to że przeżywasz traumę bo nie możesz znieść krytyki jakiejś celebrytki od siedmiu boleści to oczywiste.

zastanawiające jest czemu twoja reakcja jest taka gwałtowna. jeśli nie jesteś z jej rodziny to stawiam na to żeś się w niej kolego "zabujał". (tak, zdaję sobie sprawę z tego jakie to może wydawać się śmieszne z pozycji obserwatora - aczkolwiek nie jesteś pierwszym takim przypadkiem z jakim się spotkałem więc mnie już to tak nie bawi)

a co do licytowania się na "wybitnie pasujące" cytaty, też ci chętnie jeden poświęce:

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

the_men_from_okinawa

Mnie ona ani ziębi, ani ciepli, tylko irytują mnie takie prostackie wpisy, pozbawione sensu i nacechowane chamstwem.
Jestes zakompleksiony, poniewaz ladną kobiete mozesz podziwiac tylko w tv, a żadna cie nie chce, wiec automatycznie obraza słowna to jedyny środek do podbudowania swojego marnego bytu.

Cytat słaby.

funkadelic

"jestes zakompleksiony, poniewaz ladną kobiete mozesz podziwiac tylko w tv" taaak, przecież ładne kobiety są tylko w tv.

zresztą nie przypominam sobie żebym komentował jej urodę :)

zgadzam się, ze twój cytat jest dość słaby. czuć, że spłodził go umysł humanisty. :)

the_men_from_okinawa

dobrze wiesz o co mi chodzilo, nie zgrywaj cioła. Nie masz realnie szans na obcowanie z takimi ladnymi dziewczynami, zadna na ciebie nie spojrzy, wiec musisz im dokopac zza monitorka, bohaterze haha

Twoj cytat jest slaby, cytat Ccteau jest akurat swietny

funkadelic

znużyła mnie już ta zabawa

życzę tobie żebyś znalazł sobie ciekawszy obiekt fascynacji niż puściutka Wendzikowska

powodzenia

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
funkadelic

i na tym twoim wywodzie, tak doskonale ukazującym poziom jego autora zakończmy.

funkadelic

Aniu, nie stresuj się. W tym stanie nie powinnaś :P

vicky69

Zwłaszcza w "Ugotowanych" .

vicky69

Rzeczywiście, wydaje się ;] ale uroda całkiem, całkiem, szkoda, że tylko to...

vicky69

http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,17555347,Weaver_zadala_pytanie__Wendzikowska _nie_znala_odpowiedzi_.html#Prze

Podziwiaj, podziwiaj... pewnie reprezentujesz jej poziom intelektu i wiedzy, poziom zerowy.

vicky69

Wpis sponsorowany?