Audrey HepburnI

Audrey Kathleen Ruston

8,0
15 228 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Audrey Hepburn

Dawniej aktorki były naprawdę piękne i przede wszystkim naturalne. Chciałabym wiedzieć, która z tych najwybitniejszych jest waszym zdaniem najpiękniejsza ;-)

- Audrey Hepburn
- Gina Lollobrigida
- Sophia Loren
- Rita Hayworth
- Greta Garbo
- Claudia Cardinale
- Brigitte Bardot

jeśli jakąś pominęłam to sorka ;-). Moim zdaniem najpiękniejsza była Gina Lollobrigida i Claudia Cardinale.

użytkownik usunięty
Stokrotka_19

Po 1 to tylko twoja opinia, więc nie wypowiadaj się tak, jakbyś pisała za wszystkich. Po 2 - nie widziałaś i nigdy nie zobaczysz wszystkich kobiet na świecie. Taka współczesna Carli bybel ma lepsze ciało od BB. I urodą też moim zdaniem przewyższa BB. Niektóre z modelek VS też mają super ciała

Stokrotka tylko wygłosiła swoje zdanie bi ma do tego prawo:)
Ty sie zachwycasz tą szafiarą czy kimkolwiek ta Carli jest i mimo, ze na pierwszy rzut oka wydaje sie, ze jest piękną dziewczyną to po chwili widac, ze ma nieco za duży nos i usta.
Do tego trafiłem np. na zdjęcie gdzie miala troche wiecej ciałka niz na większości zdjec, inne na którym nie ma talii/bioder i jedno sprzed kilku lat zapewne gdzie wyglada jak facet z dwiema gąsienicami zamiast brwi:D
Wiadomo, ze nie ma ideałów a twoja idolka jest bardzo atrakcyjna miala jednak swoje gorsze momenty których Bardot nie miala - przez całą swoją młodość do ok. 50 roku życia nie miala absolutnie problemu z wagą i żadnych większych urodowych wpadek, wiec uważam, ze zarówno ani jej urody i figury nie ma co zestawiac z twoją ulubioną.
Tutaj znowu jednak to tylko moja opinia, Heh.
Co do diastemy to radzę zobaczyc to słynne zdjecie w dużym rozmiarze:
http://www.doctormacro.com/Images/Bardot,%20Brigitte/Annex/Annex%20-%20Bardot,%2 0Brigitte_41.jpg
Diastema wspomniana przez ciebie to po prostu kwestia oświetlenia-zdjęcie ze słynnej sesji gdzie na innym wydawało sie, ze ma przerwę miedzy zębami tu jednak nie ma po niej śladu:)
http://www.doctormacro.com/Images/Bardot,%20Brigitte/Annex/Annex%20-%20Bardot,%2 0Brigitte_05.jpg
http://www.doctormacro.com/Images/Bardot,%20Brigitte/Annex/Annex%20-%20Bardot,%2 0Brigitte_01.jpg
Gdzie wiec ta twoja diastema;)?
PS: troszkę przystopuj ze słownictwem moze bo niepotrzebne tu takie epitety:) traktuj innych jakbyś sama chciała byc traktowana, z szacunkiem a nie ze się unosisz i wyrażasz niepochlebnie w drugi dzien Świąt Wielkanocnych:) najlepszego!

użytkownik usunięty
bardotek69

O co ci chodzi? Czy ja ją wyzywam? Nie. Oświecam ją, że mało widziała i podaję argumenty. To ona raczej ostro przegina nazywając tę Bardot, że jest naj, bo nie jest. A Carli nie jest moją ulubienicą, ale obiektywnie Bardot przy niej jest zwyczajna. To MOJE zdanie.

Czytaj ze zrozumieniem. Stokrotka napisała NAJPIĘKNIEJSZĄ DLA MNIE;)
Niestety twoje zdanie jest w przeważającej mniejszości. Wpisz sobie w Google najpiękniejsze kobiety świata a nazwiska tej swojej nie znajdziesz.

użytkownik usunięty
bardotek69

Ja nie mam ulubienic, bardotek, dlatego dziwią mnie takie zachwyty i pisanie, że tylko ta jedna kobieta, a reszta się nie umywa. Ja nie mam jednej ulubionej, bo jest wiecej przepieknych kobiet i wielu nawet nigdy nie zobaczymy. A Carli ma już 4 miliony widzow i wszystko osiagnela sama, bo nie jest gwiazda kina, modelka itd.

Ja nie uważam, ze tylko Bardot a reszta be.
Dla mnie najpiękniejszy byłby miks najlepszych walorów Brigitte Bardot, Claudii Cardinale, Ursuli Andress, Virny Lisi, Romy Schneider, Elizabeth Taylor, Vivien Leigh, Natalie Wood, Avy Gardner, Katharine Ross, Jacqueline Bisset, Marilyn Monroe, Grace Kelly, Jean Seberg i Sharon Tate;) każda jedna była piękna i niepowtarzalna. Bardot wygrywała w moich oczach perfekcją ciała.

bardotek69

Temat już trochę stary - Pozwolisz jednak że dołączę się do rozmowy, w jednym w swoich postów napisałeś że aktorki z lat 60-tych były najpiękniejsze i muszę się z tobą absolutnie zgodzić było w czym wybierać :)

I bardzo mi miło że wspominałeś o uważam zapominanej Romy, kojarzonej głównie z Roli Sissi gdzie akurat nie miała okazji wykazać się aktorsko, dopiero późniejsze jej rolę pokazały drzemiący w niej potępiał do tego jej piękna uroda - Kocie spojrzenie, zawadiacki uśmiech szkoda że jej życie nie było tak piękne i uśmiechnięte jako ona na zdjęciach https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/99BktkpTURBXy9lNzk3NTk0M2Q4NzcwN2MwMTkwYjA1 OGE0ZWNjMTE4My5qcGeRkwIAzQHk .

Ja nie uważam, ze tylko Bardot a reszta be.
Dla mnie najpiękniejszy byłby miks najlepszych walorów Brigitte Bardot, Claudii Cardinale, Ursuli Andress, Virny Lisi, Romy Schneider, Elizabeth Taylor, Vivien Leigh, Natalie Wood, Avy Gardner, Katharine Ross, Jacqueline Bisset, Marilyn Monroe, Grace Kelly, Jean Seberg i Sharon Tate;) każda jedna była piękna i niepowtarzalna. Bardot wygrywała w moich oczach perfekcją ciała.

bardotek69

Nie wspomniałem o Gene Tierney a ona była taka piękna!!!

użytkownik usunięty
bardotek69

Ty może nie, ale 6 lat temu czytałam, że nawet jechałeś po Audrey na jej forum, bo ktoś uważał, że jest piękniejsza od BB. Za to wpis stokrotki mi się nie spodobał i tyle. Każdy ma swoje typy, więc szanujmy też gust innych na forum publicznym. d

użytkownik usunięty
bardotek69

Ty może nie, ale 6 lat temu czytałam, że nawet jechałeś po Audrey na jej forum, bo ktoś uważał, że jest piękniejsza od BB. Za to wpis stokrotki mi się nie spodobał i tyle. Każdy ma swoje typy, więc szanujmy też gust innych na forum publicznym. d

Bo powiedz mi co w Audrey jest piękniejszego od Bardot?
Jej duże uszy czy nos? Krzywy ząb? Szerokie ramiona? Brak biustu? Kościste biodra? Duże dłonie i stopy? Które tak cie raziły u Bardot?
Audrey była wspaniałą kobietą, aktorką, matką, człowiekiem o złotym sercu ale jeśli chodzi o wygląd to nie mozna przyznac, ze owszem - miala czar, urok, powab ale nie klasyczną urodę, niestety.

użytkownik usunięty
bardotek69

To samo ktoś może napisać o BB, tylko inaczej. NIE UMIESZ ZAAKCEPTOWAĆ, że są różne gusta? Nie każdy lubi wielkie cycki i wulgarną urodę. Dla wielu facetów Audrey była urodziwa. Nic ci do tego. Ale ty zawsze uważasz, że twój gust > inny gust innych.
Ja umiem zaakceptować, że twoja muza to dawna BB.

Ale nikt nie moze napisać tego o BB bo Audrey miala części ciała które nie były zbyt piękne a Bardot nie.
Rozumiem, ze mogli sie w niej ludzie kochać za jej delikatność i osobowość i byc zauroczeni jej subtelnym głosem, sarnimi oczami czy miłym charakterem ale my tu mówimy o wyglądzie, a nie czarze i uroku. Nie myl jednego z drugim.

Ale nikt nie moze napisać tego o BB bo Audrey miala części ciała które nie były zbyt piękne a Bardot nie.
Rozumiem, ze mogli sie w niej ludzie kochać za jej delikatność i osobowość i byc zauroczeni jej subtelnym głosem, sarnimi oczami czy miłym charakterem ale my tu mówimy o wyglądzie, a nie czarze i uroku. Nie myl jednego z drugim.

użytkownik usunięty
bardotek69

Ale piękno to nie tylko wygląd dla całej masy ludzi, dlatego taki A napisze, że audrey jest boska, bo widzi jej całokształt, a nie tylko powłokę. Taka energia, powab, wewnętrzy blask kogoś zauroczyły, a w BB ktoś tego nie widzi.
tzw. "To coś".I np. Oni wolą brunetki, więc subiektywnie dla nich Audrey jest lepsza. To proste. Obiektywne piękno zewnętrzne jest do 9 lub maks. 9,5. Żeby być 10 dla kogoś to trzeba trafić perfekcyjnie w jego gust, a to subiektywna sprawa. Do Ciebie trafiła BB, WIĘC JĄ TAK CHWALISZ.
I można doczepić się do BB, bo ja widzę, że miała duże dłonie itd.

Argument z dużymi dłońmi mnie rozwala! Jakim cudem tylko ty to widzisz?
Bardot była wysoka i smukła i miala dłonie proporcjonalne do swojej sylwetki.
Z ktorej strony to sa duze dłonie? Rozumiem łapy jak chłop z masywnymi palcami czy grubymi knykciami, ale jak mozna nazwać dużymi te tutaj?!

https://uk.pinterest.com/pin/11822017741395643/

Nie wymyślaj czegoś, czego nie ma. Nie masz sie do czego przyczepić. I stad te dłonie, prawda:D?

użytkownik usunięty
bardotek69

Ale piękno to nie tylko wygląd dla całej masy ludzi, dlatego taki A napisze, że audrey jest boska, bo widzi jej całokształt, a nie tylko powłokę. Taka energia, powab, wewnętrzy blask kogoś zauroczyły, a w BB ktoś tego nie widzi.
tzw. "To coś".I np. Oni wolą brunetki, więc subiektywnie dla nich Audrey jest lepsza. To proste. Obiektywne piękno zewnętrzne jest do 9 lub maks. 9,5. Żeby być 10 dla kogoś to trzeba trafić perfekcyjnie w jego gust, a to subiektywna sprawa. Do Ciebie trafiła BB, WIĘC JĄ TAK CHWALISZ.
I można doczepić się do BB, bo ja widzę, że miała duże dłonie itd.

użytkownik usunięty
bardotek69

Ale piękno to nie tylko wygląd dla całej masy ludzi, dlatego taki A napisze, że audrey jest boska, bo widzi jej całokształt, a nie tylko powłokę. Taka energia, powab, wewnętrzy blask kogoś zauroczyły, a w BB ktoś tego nie widzi.
tzw. "To coś".I np. Oni wolą brunetki, więc subiektywnie dla nich Audrey jest lepsza. To proste. Obiektywne piękno zewnętrzne jest do 9 lub maks. 9,5. Żeby być 10 dla kogoś to trzeba trafić perfekcyjnie w jego gust, a to subiektywna sprawa. Do Ciebie trafiła BB, WIĘC JĄ TAK CHWALISZ.
I można doczepić się do BB, bo ja widzę, że miała duże dłonie itd.

użytkownik usunięty
bardotek69

Ale piękno to nie tylko wygląd dla całej masy ludzi, dlatego taki A napisze, że audrey jest boska, bo widzi jej całokształt, a nie tylko powłokę. Taka energia, powab, wewnętrzy blask kogoś zauroczyły, a w BB ktoś tego nie widzi.
tzw. "To coś".I np. Oni wolą brunetki, więc subiektywnie dla nich Audrey jest lepsza. To proste. Obiektywne piękno zewnętrzne jest do 9 lub maks. 9,5. Żeby być 10 dla kogoś to trzeba trafić perfekcyjnie w jego gust, a to subiektywna sprawa. Do Ciebie trafiła BB, WIĘC JĄ TAK CHWALISZ.
I można doczepić się do BB, bo ja widzę, że miała duże dłonie itd.

użytkownik usunięty
bardotek69

Ale piękno to nie tylko wygląd dla całej masy ludzi, dlatego taki A napisze, że audrey jest boska, bo widzi jej całokształt, a nie tylko powłokę. Taka energia, powab, wewnętrzy blask kogoś zauroczyły, a w BB ktoś tego nie widzi.
tzw. "To coś".I np. Oni wolą brunetki, więc subiektywnie dla nich Audrey jest lepsza. To proste. Obiektywne piękno zewnętrzne jest do 9 lub maks. 9,5. Żeby być 10 dla kogoś to trzeba trafić perfekcyjnie w jego gust, a to subiektywna sprawa. Do Ciebie trafiła BB, WIĘC JĄ TAK CHWALISZ.
I można doczepić się do BB, bo ja widzę, że miała duże dłonie itd.

Haha, Ok, jak sobie uważasz. Zgadzam sie, ze piekno to nie tylko powłoka ale akurat w tym wypadku mówiliśmy o walorach zewnętrznych, skoro przywołujesz duże dłonie itd.
Dużego nosa u swej szafiary nie widzisz?

Tak poza tym to temat brzmi jak brzmi a ty tu wprowadzasz jakies blogerki i modelki, ktore z aktorstwem i dawnym pokoleniem nie mają nic wspólnego.

Jak 6 lat temu jak na fw dołączyłas niecałe 3:D
Czytać ze zrozumieniem trudno, pisać jeszcze trudniej;)?

użytkownik usunięty
bardotek69

Tu są twoje dyskusje, gdzie widac, ze byly 6 lat temu, choc mnie nie bylo tutaj wtedy. -,-

To moze należałoby napisać: "ale czytałam, ze 6 lat temu..."? Czy nie? Czy tak? Myślenie nie boli;)

użytkownik usunięty
bardotek69

Właściwie mam swoją ulubienicę - siebie. Ale to dlatego, że kocham siebie najbardziej i mi idole są zbędni, aczkolwiek cenię różnych ludzi za różne rzeczy.

Piękna, inteligentna, skromna. Jakim cudem jeszcze o tobie nie słyszeliśmy;)?

użytkownik usunięty
bardotek69

Skromna? Wiem, że ironizujesz, ale nie obrażaj mnie. Wiedźma nie musi, a nawet nie powinna być skromna.
Ale gdzie ja pisałam, że jestem piękna? :D To z Moną, to była ironia.
Mój wygląd nie ma znaczenia, to nie temat o mnie.
Kolejna sprawa jest taka, że nie wszyscy ciągną do sławy, jak pszczoły do miodu. Od młodości wiedziałam, że dla mnie coś takiego byłoby udręką. Kocham święty spokój, natomiast nawet bez sławy czasem o niego ciężko. Koniec. Lepiej zajmij się swoją BB. :Dj.

W ktorym momencie ja ciebie obraziłem? To ty napisałaś o sobie jakbyś była 8-ym cudem świata. Hahahahhahahahahahaha. :D
Piszemy o urodzie gwiazd kina po czym piszesz, ze nie masz ulubienicy prócz samej siebie. Czyli uważasz sie tez za piękność. Pokaz sie, ocenimy;)

użytkownik usunięty
bardotek69

Nie wmawiaj mi głupstw, bo źle mnie zrozumiałeś. BB to sławna osoba i miała swoich fanów. Ja wiele razy pisałam, że nie miałam i nie mam idoli. Dlatego nie mam swojej ulubienicy. Mam za to siebie, ale wyraźnie pisałam, że to dlatego, że siebie kocham naj, a nie dlatego, że mam się za pępek świata. Nie znasz mnie, więc nie oceniaj, bo mnie to obraża.

użytkownik usunięty
bardotek69

I bredzisz, że BB nie miała wpadek. Ty z nia zyles kazdego dnia, ze to wiesz? Wypacynkowa w gorsetach z wlosami itd. Tylko w filmach ja widziales i na fotach, ktore byly pozowane. Ekran to ekran, a co jest, jak opadnie kurtyna to nie masz pojecia. Ide stad.

Byla najcześciej fotografowaną kobietą świata swego czasu, moj znajomy fan ma 3100 gazet z nią na okładce wiec chyba mozna powiedzieć, ze widzielibyśmy większość z jej zdjeć. Do tego jej najlepszy przyjaciel był jej osobistym fotografem i robił jej zdjęcia na codzien wiec sa takie niewyrachowane, bez makijażu i wtedy wlasnie jest najpiękniejsza. Bo tak sie najlepiej czuła, piękna, dzika i wolna. A nie w tych gorsetach, makijażach czy doczepach jak Christie. Wspomina tam o treskach także, co ty na to;)?
Idź i nie wracaj, krzyż na drogę:-*

bardotek69

Niewypacykowane*. Przeklęty słownik!

bardotek69

Niewypacykowane*. Przeklęty słownik!

użytkownik usunięty
bardotek69

ChB ma dziś 62 lata, BB była młoda, więc po co jej doczepy? Porównujesz młodą babkę do fenomenu, którym jest ChB, która jak na swój wiek wygląda bosko. Może mieć se doczepy, nie razi mnie to. Wiem, że ma swoją markę doczepów. I tak jest piękna.

Ok. Powiedz zatem co uważasz o jej botoksach, wypełniaczach i laserach. Nadal naturalne piękno? Nie.

Co nie zmieni faktu, ze wyglada super i jest idealnym przykładem ze jak sie tego używa z głowa to sie wygląda jak milion dolarów.

Zaakceptuj jednak ze sie ostrzykuje. Sama o tym mówi. Czemu nie przyjmujesz tego do wiadomości?

Ok. Powiedz zatem co uważasz o jej botoksach, wypełniaczach i laserach. Nadal naturalne piękno? Nie.

Co nie zmieni faktu, ze wyglada super i jest idealnym przykładem ze jak sie tego używa z głowa to sie wygląda jak milion dolarów.

Zaakceptuj jednak ze sie ostrzykuje. Sama o tym mówi. Czemu nie przyjmujesz tego do wiadomości?

użytkownik usunięty
bardotek69

W każdym wywiadzie, który widziałam z nią (nie taki, który czytasz, tylko ona mówi i odpowiada na pytania), ona mówi, że nie używa botoksu. Raz spróbowała. Dam Ci linki, jak znajdę czas i będę miała dostęp do pc.
To widać, bo jej mimika twarzy mówi sama za siebie. A lasery może i używa, ale to nie jest operacja, botox i nie dała pokroić.

Moze sobie mowić co chce. Nie da sie tak wyglądać w tym wieku bez zabiegów chirurgii estetycznej i ty sama sie o tym przekonasz za 40 lat bez picia, palenia i wszystkiego innego;)

użytkownik usunięty
bardotek69

To w końcu 30 czy 40? Aż taka stara jeszcze nie jestem. :D
Przekonamy się. Ja zamierzam długo wyglądać młodo bez operacji. Botoksu, tego sztucznego syfu nie zamierzam tknąć. Zawsze cenię naturalność. Problem w tym, że nawet wtedy ludzie będą mi zarzucać operacje, choć nie jestem sławna i bogata. Bo niedowiarki tak mają. Także muszę się przygotować na zalew kłamstw w moją stronę. :D Ważne, że najbliżsi będą znać prawdę. :]

O! To juz zakładasz, ze bedziesz wiecznie piękna i młoda? I ze ludzie bedą cie posądzali o te wszystkie wstrętne rzeczy jak jakas celebrytkę normalnie! Ty naprawde jestes przeświadczona o swojej pefekcyjnosci, Rozenek przy tobie wysiada:D troche pokory, dziewczyno, dobrze byc pewnym siebie ale nie myśl o sobie w kategorii pępka świata, jeszcze dla nikogo dobrze sie to nie skończyło;)

użytkownik usunięty
bardotek69

Nie jestem przekonana. Pisałam, że ZAMIERZAM, a skoro niektórzy ludzie wmawiają ChB na siłę te botoksy i operacje, to pewnie mi też jacyś będą, o ile mi się uda. Bo ludzie to niedowiarki i bywają zawistni. Znowu mi wmawiasz, ale spoko.

użytkownik usunięty
bardotek69

W każdym wywiadzie, który widziałam z nią (nie taki, który czytasz, tylko ona mówi i odpowiada na pytania), ona mówi, że nie używa botoksu. Raz spróbowała. Dam Ci linki, jak znajdę czas i będę miała dostęp do pc.
To widać, bo jej mimika twarzy mówi sama za siebie. A lasery może i używa, ale to nie jest operacja, botox i nie dała pokroić.

Każdy lekarz ci o tym powie:)
Sophia Loren tez mówi, ze nigdy nie miala operacji plastycznej ani liftingu, mimo, ze wygląda jak kukła woskowa w peruce a jej skóra jest nienaturalnie naciągnięta w okolicy uszu. W to tez wierzysz?

użytkownik usunięty
bardotek69

A ChB wygląda jak wygląda. Loren miała poprawki i od razu to widać.
Jej bym nie uwierzyła. Natomiast moje oczy widzą ChB, widzę jej chęć życia i młodzieńczą energię, więc jej wierzę.
A laser i jakieś kosmetyczne poprawki nie są inwazyjne, więc ok. Nawet kwas hialuronowy jest dobry, bo naturalnie jest też w naszym ciele i nie jest to toksyna, żaden jad.

użytkownik usunięty
bardotek69

W każdym wywiadzie, który widziałam z nią (nie taki, który czytasz, tylko ona mówi i odpowiada na pytania), ona mówi, że nie używa botoksu. Raz spróbowała. Dam Ci linki, jak znajdę czas i będę miała dostęp do pc.
To widać, bo jej mimika twarzy mówi sama za siebie. A lasery może i używa, ale to nie jest operacja, botox i nie dała pokroić.

Ona sobie moze mowić co chce, nie da sie tak wyglądać bez zabiegów chirurgii estetycznej i sama sie o tym przekonasz za 30 lat bez picia, palenia i wszystkiego innego;)

Ona sobie moze mowić co chce, nie da sie tak wyglądać bez zabiegów chirurgii estetycznej i sama sie o tym przekonasz za 30 lat bez picia, palenia i wszystkiego innego;)

użytkownik usunięty
bardotek69

W każdym wywiadzie, który widziałam z nią (nie taki, który czytasz, tylko ona mówi i odpowiada na pytania), ona mówi, że nie używa botoksu. Raz spróbowała. Dam Ci linki, jak znajdę czas i będę miała dostęp do pc.
To widać, bo jej mimika twarzy mówi sama za siebie. A lasery może i używa, ale to nie jest operacja, botox i nie dała pokroić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones