Audrey HepburnI

Audrey Kathleen Ruston

8,0
15 228 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Audrey Hepburn

Dawniej aktorki były naprawdę piękne i przede wszystkim naturalne. Chciałabym wiedzieć, która z tych najwybitniejszych jest waszym zdaniem najpiękniejsza ;-)

- Audrey Hepburn
- Gina Lollobrigida
- Sophia Loren
- Rita Hayworth
- Greta Garbo
- Claudia Cardinale
- Brigitte Bardot

jeśli jakąś pominęłam to sorka ;-). Moim zdaniem najpiękniejsza była Gina Lollobrigida i Claudia Cardinale.

bardotek69

Ha ha ha ha ;) niezły pomysł swoją drogą, ale kiedy robiłem ta liste nie miałem aż tak dużej wiedzy o kinie, a aktorki takie jak Maclaine czy Day wydawały mi się piękne. Tak przyznaje się do tego w poprzednim roku nie wedalem o Claudii Cardinale i wielu innych :) kobiety europejskiego kina lat 60 to dopiera perełki, kobiety kina Hollywoodkiego lat 40 i 50 przy nich wymiękają!

dzemsy20

Jak nie wiedziałeś, jak CC w zeszłym roku wymieniłeś :D za to pewnie nie wiesz o Pascale Petit, Ursuli Andress i Romy Schneider;)

bardotek69

Okej, zwracam honor :) aczkolwiek z Claudią udało mi się zapoznać dopiero po obejrzeniu "Lamparta", tam na mnie zrobiła duże wrażenie. :)

dzemsy20

To sobie ją zobacz w "Dziewczynie z walizką", "Cartouche zbójca", "Wróżki" (Le Fate) 1966, "Zawodowcach" i "Pewnego razu na Dzikim Zachodzie". Najpiękniejsza kobieta świata.

bardotek69

Dzieki za rekomendacje! Na pewno obejrzę te tytuły. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones